Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek

Rüyada eşinin kendisini aldatması neye delalettir?

Rüyada eşim beni aldatmış ben durumu anlamak için arıyorum telefonumu açmıyor. Rüyada malum olana göre benimle birlikteyken gizlice çocuğu da olmuş ve onlarla yaşamaya başlamış. Telefonla arıyorum, telefonumu karşıdaki adam açtı, eşimin hasta olduğunu ve konuşamayacağını söylüyor. Telefon konuşmasında derinden bebek sesi ve eşimin sesi geliyor. Bende “boşanacağım, çocuklarım üzerinde hiç bir hak talep etmediğini kabul etmesini, aksi taktirde ikisini de öldüreceğimi” söylüyorum. Daha sonrasında babamı, annemi çevremde görüyorum, bu hararetli konuşmanın sonunda neler olduğunu soruyorlar ama ben sessiz kalıyorum.

Sonra sima olarak kızıl sarı saçlı bir adam karşımda duruyor, adama davranışlarım sanki az önce telefonda konuştuğumun o olduğu yönünde ve adama saldırıyorum, yakalayıp altıma aldıktan sonra vurmaya başlıyorum. 29, Erkek, Evli, Çalışıyor

Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek yorumu

Değerli arkadaşım, gördüğünüz rüya kesinlikle aldatmak veya aldatılmak yönünde bir mesaj vermemekte, eşinizle ilişkinizde bir suçluluk duyduğunuzu, kendinizi bir nedenle suçlu hissettiğinizi simgelemektedir. Bu rüyanın daha derin analizi ise rüyayı gören kişinin büyük ihtimalle geçmişte yaptığı ancak içine sinmeyen bir işin varlığını simgeler. Bu yüzden duyduğunuz huzursuzluğun bir sebeple yeniden ortaya çıktığını ya da aklınıza geldiğini anlatır. Böyle bir durum varsa yeniden huzura kavuşmak için kendinizle yüzleşip bu sorunu çözmeniz gerektiğini anlatır.

“Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek” için 3 yanıt

Eşim 2 arkadaşımla beni aldatıyormuş, önce ben eşim ve 2 erkek arkadaşımla oturuyoruz, daha sonra eşim onları teker teker öbür odaya alıyor, ben sinirimden deliriyorum, cebimde çok param var, bir ara gizli gizli çıkarıp sayıyorum, çok kötü bir rüya idi bu, aydınlatır mısınız? o endişeyle uyanıyorum zaten. 43, Erkek, evli, serbest.

Değerli arkadaşım, gerçekten berbat bir rüya ama önemli olan mesajı doğru anlamaktır ve neyse ki manası o kadar kötü değil. Rüyada aldatıldığını görmek, partnerinizle ilişkinizde bir suçluluk duyduğunuzu, kendinizi bir nedenle suçlu hissettiğinizi simgeler. Cebinizde çok paranız olması ve onları gizli gizli saymanız ise kafanızın maddi konularla fazla meşgul olduğunu, finansal güvensizlik yaşadığınızı ya da bencillik yaptığınızı gösterir. Bu huyunuz yüzünden çevrenizin sevgisini kaybettiğinizi işaret eder.

Rüyamda eşimin dükkanına gidiyorum, orada saklanmış bir kadın görüyorum, eşim beni bu kadınla aldatiyormus, kadına soruyorum kadın eşimden hamile olduğunu söylüyor, eşim o kadını bıraktığını söylüyor ama ben dükkana gittikçe o kadını dükkanda saklanmış olarak görüyorum ve eşimin o kadının bütün ihtiyaçlarını karşılığını görüyorum, mahallenin ortasında eşime bağırıp çağırıyorum, herkese eşimin beni aldattığını anlatıyorum onu rezil etmeye çalışıyorum, bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir