Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eşinin Arkadaşını Çıplak Görmek

Rüyada eşinin arkadaşını çıplak görmek neyi anlatır?

İyi günler, Rüyamın tam olarak başlarını hatırlamıyorum ama beni etkileyen ve sanki yarı uyanık gibi gördüğüm kadarı. Bir evdeyiz ama köy evi, eşimin en yakın arkadaşı bizde, sanırım banyo yapıyor, iç çamaşırıyla dışarı çıkıyor ve yanımızda giyinmeye başlıyor, giyinmeye başlamadan önce üzerindeki iç çamaşırını çıkartıyor ben arkam dönük bakmayacağımdan emin, bir şey olmaz deyip soyunup yenisini giyiniyor, eşim bunları pencereden seyrediyor ve gülerek onay veriyor “bakmaz” diye. Giyinirken bana yaslanarak giyiniyor ve kıyafetinin üstünden bana dokunduğunu hissediyorum ve uyandım. Yorumlarsanız teşekkür ederim

Rüyada birini çıplak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çıplak birini görmek ya da birisini çıplak görmek, bu rüya kendinizi herhangi bir ortamda hazırlıksız yakalandığınızı, beklenmedik bir ortamda kendinizi olayın içinde bulduğunuzu anlatır. İş yerinde, evinde, sınıfta birini çıplak görmek, kendinizi okul veya işte bir proje veya ev ödevi için tam hazırlanmadığını ifade eder.

Belkide bir konu hakkında karar vermek için iyice hazırlanmadınız. Tüm medyanın gözü sizdeyken, sizin hazırlıksız yakalanmanız pek iyi olmayan sonuçlar yaratabilir, Belkide hazırlıksız yakalanıp tembelliğiniz veya rahat tavırlarınızın ortaya çıkmasından korkuyorsunuz manası taşır. Aslında bu bir benzetmedir, işinizi zamanında yapmazsanız kendinizi rüyada gördüğünüz çıplak kişi gibi hissedersiniz, çevrenizdekiler sizi böyle görür mesajı verir.

Rüyada çıplak görmek, çıplak birini görmek, aynı zamanda gerçek yaşamanızda merak ettiğiniz kimi şeyler olduğunu ve gerçeği keşfetme konusunda doğru bilgiye ulaşamama kaygısı içinde olduğunuzu temsil eder.

“Rüyada Eşinin Arkadaşını Çıplak Görmek” için 2 yanıt

Eşim beni çıplak görmüş
1 çocuk babasıyım. Eşim 2 gecedir rüyasında benim toplum içinde elbiselerimi açtığımı ve vücudumu teşhir ettiğimi, daha sonra polislerin gelip beni götürdüklerini ve benim polislerden kaçtığımı görmüş. Bu rüyayı yorumlarsanız memnun olurum.

Ahmet selam,
Eşinizin rüyası; sizin şiddetle bir devlet işi veya bir memuriyet arzunuz olduğunu ve bu işe kavuşacağınıza işaret etmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir