Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eşinin Boğazını Kesmek

Rüyada eşinin boğazını kestiğini görmek ne demek?

Ben dün gece rüyamda eşimi tam üç kez boğazını keserek kurban ettim, en son kestiğimde can verdi, oluk oluk kan aktı, acaba neye delalet eder. polerhan

Rüyada eşinin boğazını kesmek tabiri

Gördüğünüz rüya iç dünyanızın maddi ve manevi yönleri arasında bir çatışmayı işaret etmektedir. Rüyanız eşinizi öldürmek amacıyla değil kurban amacıyla kestiğinizi anlatmakta ve manevi yönü işaret etmektedir.

Ne amaçla olursa olsun bir insanı kesmek ise maddi yönden acımasızlığı, güncel yaşamın sıkıntılarını simgelemektedir. Rüyanız bir an önce yaşamınızda dengeyi kurup huzura kavuşmanız gerektiğini aksi halde daha büyük sıkıntılara, belkide dönüşü olmayan bazı gelişmelere sahip olacağınızı ifade etmektedir. Öte yandan rüyada boğazlanmak sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Eşinin Boğazını Kesmek” için 2 yanıt

Rüyada eşini kesmek ve parçalara ayırmak
Ruyamda esim sert bir zemine yatiyor ve elimde tahra ile once kollarini kucuk parcalara ayirip tencereye koyuyorum, ayaklarini kesiyorum. Sadece kafasi ve govdesi kaliyor. Sonra sol kolu tum olarak kopmus oluyor ve kolunu alip doktorda diktirmek istiyor. Cok uzuluyorum o haline ama ben keserken hic aci cekmiyor ve ayaga kalkip kolunu alip gidiyor, bende gelicem diyorum ve yetisemiyorum sabah kalktigimda esime bir sey olucak gibi hissettim. 22, Kadın, evli, ev hanimi. Ruh halim sıkıntıdayim.

Meraba ruyamda esımın bogazını kesıyorum ama bılınclı kurban edıyorum oda bunun farkında ve hıc kımıldamadan kurban edılmeyı beklıyor bu nedemek oluyor lutfen yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir