Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eşinin Doktor Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin doktor olduğunu görmek neye işarettir?

İyi sabahlar az önce, rüyamda eşimin doktor olduğunu gördüm. Çevredeki halkın ondan çok memnun olduğunu gördüm, bayanın biri eşimi soruyor “doktor beye teşekkür edecektik nerede” diyor, bende “buralarda gelir” diyorum, “o zaman siz iletir misiniz” derken eşim geliyor, teşekkür ederken bayanın diğer evli arkadaşları da geliyor selamlaşıyoruz.

“Biz namaza gidiyoruz” diyorlar, “maşallah gencecik, açıklar ama namaza gidiyorlar, aferin onlara” diyorum, tam o esnada ağzımda bir şeylerin olduğunu hissediyorum dolu dolu birden ağzımdan büyük bir top küpe, bir tane deniz kabuğu, 2 adet deriyle dikilmiş yuvarlak muska ve siyah bez keseciği fışkırıyor, o esnada uyandım. Sabah ezanı başlıyordu çok etkisinde kaldım lütfen yorumlarsanız minnettar kalırım, Allah’a emanet olun. Leyla.

Rüyada eşinin doktor olduğunu görmek yorumu

Leyla merhaba,

Anladığım kadarıyla eşiniz şu anda gerçek hayatında doktor değil ( başka meslek sahibi ) ya da tıp fakültesi okuyor. Bu konu net değil ve buna göre rüyanın anlamı değişir.

Eşiniz reel hayatta doktorluk haricinde bir meslek sahibi ise bu rüya eşinizin yaptığı işten sıkıldığını ve bu durumun size de yansıdığını gösterirken aynı zamanda hayatınızda bir iş değişikliğine de işaret edebilir.

Eşiniz eğer tıp öğrencisi ise bir süre doktor olacaksa siz de bunu rüyanızda görüyorsanız o zaman bu rüya eşinizi başarılı bir meslek yaşamının beklediğini, sizin de bundan gurur duyacağınızı gösterir. Bu konuda rüyada doktor görmenin rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir