Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Eşinin Dolandırıldığını Görmek

Rüyada eşinin dolandırıldığını görmek neye çıkar?

Ruyamda esimle ve oglumla beraber ıssız bir yerde tatile gitmişiz. Çadirda kaliyoruz. Esim catal ve kasiklari yikiyor. Evden pembe kasikligi goturmusuz, onun icinde kirli bir cay kasigi ve catal var. Deniz kenarindayiz ama nedense denize girmiyorum. Esim tatil icin cok para vermis, birileri onu dolandırmış uzulmiyeyim diye soylemiyor. Bende yamaçtan çay kasigini yikamak icin indim deniz cekilmis dere olmus. Bu kadar suda yüzmek zorundayim dedim uzuldum ama yine girmedim suya. Sonra derenin denize dokuldugu yerde bir balina ile goz goze geldik. Balinadan korkmadim ama kocaman bir dalgayla ustume geldi. Oyle uyandim.

Rüyada eşinin dolandırıldığını görmek nasıl yorumlanır?

Ebru merhaba, gördüğün rüyanın bir ana teması yok, rüyada geçen olaylar hemen hemen aynı önemde,bu durum gördüğün rüyanın mesajının önemli olmadığına delalet etmektedir. Ben önemli olayların anlamını yazacağım, lütfen mesajı tespit etmeye çalışın.

Rüyada ıssız bir yer görmek hayatınızda dikkat dağıtıcı, huzursuzluk veren, istenmeyen bazı etkiler sahip olduğunuzu temsil eder. Yeni bilgiler öğrendikçe yavaş yavaş kendinizi geliştirip bu istenmeyen etkilerden uzaklaşacağını belirtir. Rüyada tatile gitmek yaşamınızın geri kalanını sağlıklı planlayabilmek için bir mola vermeniz gerektiğini simgelerken tatil yapmak ya da tatilde olduğunu görmek aynı zamanda sorunlardan ve sorumluluklardan bir süre uzaklaşmanın size iyi geleceğini temsil eder. Rüyada çadırda kalmak günlük yaşamın rutin davranışlarından çıkıp, hayatınızda geçici bir değişiklik yapmanız gerektiğini gösterir.

Rüyada dolandırılan birini görmek dikkat edilmesi gereken bir rüyadır, çevrenizde sahtekar biri olduğuna işaret eder. Birinin dolandırıldığını görmek aynı zamanda kişinin bir kaybetme korkusu yaşadığını veya haksızlığa uğramaktan çekindiğini işaret eder. Bakınız insanları dolandırmak sayfası.

Rüyada yamaç görmek anlayış, yenilik, farkında olmak, bir noktaya ulaşmayı simgeler. Yamacın kenarında olmak hayatınızda kritik bir noktadan geçtiğiniz ve kontrolü kaybetme korkusu yaşadığınıza, karar değiştirmeye işarettir. Rüyada balina görmek aynı balinanın büyüklüğü gibi büyük hayalleri gösterir. Büyük bir iş kurma hayaliniz olduğunu simgeler ya da hayatta çok aşırı bir şekilde istek duyduğunuz bir özleminiz olduğuna yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir