Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eşinin Eski Kocasını Görmek

Rüyada eşinin eski kocası neye delalet eder?

Selamlar hayırlı çalışmalar diyorum öncelikle. Şimdiki eşimin ayrıldığı eski kocası ile telefonda tatlı kelimelerle konuştuğunu ve daha sonra eski eşinin evimizin önünde belirdiğini ve karımın bana haber vermesiyle birlikte sokakta eski kocasının bizden kaçtığını ve onu kovaladığımı ve polis çağırdığımı gördüm. Bu rüyanın yorumunu tarafıma yazarsanız, çok memnun olurum, iyi çalışmalar diliyorum, iyi günler.

Rüyada eşinin eski kocasını görmek tabiri

Değerli okurum, gördüğünüz rüyanın ana teması aslında rüyada eşini görmek olup bunun açıklaması şu anda eşiniz ile aranızda halledilmesi gereken bazı sıkıntılar olduğunu temsil eder, bakınız eşini görmek rüya tabiri sayfası.

Eşinizin rüyada eski kocasıyla tatlı kelimelerle konuştuğunu görmeniz ise hayatta bir konu hakkında kendinizi ya da bir başkasını suçlama eğiliminde olduğunuzu anlatır. Bu türde bir rüya görülürse sakın bundan bazı mesaj çıkarmaya çalışmayın, ilişkinizi sorgulamaktan kaçının. Çünkü bu bir sadakat sorunu değil tam tersine rüyayı gören kişinin reel yaşamında içinde olduğu kendine  güven sorununun yansımasıdır. Bu konuda rüyada aldatılmak açıklaması ilginizi çekebilir.

Rüyada birini kovalamak genellikle kişinin şu anda ya da çok yakın bir zamanda attığı / atacağı adım konusunda bilgi verir ve kişinin taşıyamayacağı bir yük altına girmemesi gerektiğini gösterir. Rüyada polis çağırmak veya polisten yardım istediğini görmek rüya sahibinin içinde olduğu gizli korku ve endişelerin yersiz olduğunu ifade eder ve bunu bilip ona göre davranması gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir