Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eşinin Hapisten Çıktığını Görmek

Rüyada eşinin hapisten çıktığını görmek ne demek?

26 yaşındayım, evliyim ve bir oğlum var. Bu aralar çok büyük sıkıntılar yaşıyorum ama hiçbir zaman isyan etmedim Rabbime şükürler olsun. 4 ay önce eşime iş yerinde terör örgütü üyeliği var diyerek iftira attılar. Şuan eşim tutuklu. Her gün mutlaka eşimi rüyamda evimize yanımıza dönmüş olarak görüyorum. Bugün gördüğüm rüyada eşimin hapisten çıktığını, yanımıza geldiğini gördüm. Ve bende mutluluktan ağlıyordum. Rüyada eşim geri dönmüştü ama içimdeki endişelerden hala kurtulamamıştım. Bu rüyaları görmem gerçek hayatta yaşadığım ve hayal ettiğim şeyler olabilir mi ? Ayrıca başımıza gelen bunca olayı daha önce de rüyamda görmüştüm.

Rüyada eşinin hapisten çıktığını görmek tabiri

Hatice merhaba, öncelikle son soruna cevap vermek istiyorum. Bazı hassas yaradılışta olan kişiler olacak bazı şeyleri hissedebilmekte veya rüyalarında görebilmektedir ancak bunların bilimsel açıklaması ne yazık ki yapılamamıştır. İçime doğdu terimi bu durumu ifade etmektedir.

Öte yandan sürekli eşinizin hapisten çıktığını görmeniz rüyanın bilimsel tanımına uymaktadır. Batı dünyasında rüyaların kişinin içinde olduğu ruh halini yansıttığı belirtilmektedir. Sizin durumunuzda buna uyuyor ve iç dünyanızda size yapılan haksızlığı kabullenemiyor, sürekli eşinizin özgürlüğüne kavuşmasını, sıkıntıların bitmesini istiyorsunuz. Bu durum ise rüyalarınıza yansıyor. Lütfen dualarınıza devam edin, her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.

“Rüyada Eşinin Hapisten Çıktığını Görmek” için 6 yanıt

Merhaba.eşim 2 aydır tutuklu cezaevinde. rüyada uzun bir yol gidiyorum yürüyerek etrafı çimen hep ýürürken bir kadın görüyorum bana nasılsın diye sordu eşim hapiste iyi değilim diyorum eşin ceza alcak dedi yürümeye devam ettim yol kenarında beyaz ölü bir kurt gördüm… yorumlarsanız çok sevinirim

eşimle sabah telefonda konuştum kendisi her pazartesi arıyor konuştuktan sonra tekrardan uyudum rüyamda eşimin geldigini gördüm oglumuzla oynadı ve açık cezaevine çıktıgını söyledi gidip teslim olması gerektigini soyledi ve gitti bu rüya neye işarettir

Merhaba, benım esım yaklasık 1 senedır cezaevınde, su anda psıkolojık durumu cok kotu ve daha yenı evlenmıstık, cok zor zamanlar gecırdık cok dua edıyorum, sukurler olsun dualarımı kabul edıyo ALLAHIM. Gecen gecede esımın cezaevınden cıktıgını gordum, boyle cezaevıne gıdıp karsıladım sonra gule eğlene eve gelmıstık ruyamda, acaba bu bılınc altı mıdır. Çok zor zamanlar gecırdık oda bende. Umarım hakkımızdan hayırlısı olur. Allah butun makkumlarımızı cıkarsın oradan.

Sibel merhaba, rüyada yakını birinin tahliye olduğunu görmek ya da bunun haberini almak içinde bulunduğunuz yalnızlık ya da reddedilmiş duygusundan kurtulmanıza sebep olacak sevindirici bir haber almayı da haber verebilir. Sonuç olarak hayırlı bir rüyadır. Bakınız tahliye rüya tabiri sayfası.

Merhaba kolay gelsin çok etkilendigim bir rüyayı anlatmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden iyi akşamlar. Benim bir kızım var ve babası cezaevinde 1 aylık hamileydim çıktı yine girdi şu an kızım 7 yaşında eşimle tabiki ayrıldık. İki yıla yakındır içerde ve ben rüyamda arkadaşım hastalanmış onu yikarken gördüm onun eşiyle benim eski eşim arkadaşlar onun eside cezaevinde şu an ben arkadaşımı yıkarken bı bakıyorum eski eşim ve arkadaşımın kocası gelmiş sonra tabiki uyandım. Ben bu rüyanın anlamını çok merak ediyorum ve çıkması gibi bı durum olduğunu söylüyorlar yaza doğru ama bana pek inandırıcı gelmiyor. Etkilendigim bir rüya daha var uzun ağaçlıklı bir yolda birbirimize doğru yürürken görmüştüm ikimizi. Eğer cevap verirseniz çok mutlu olurum. Tekrardan kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir