Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eşinin Hastaneye Yattığını Görmek

Rüyada eşinin hastaneye yatması neye işaret eder?

Rüyamda eşim hastaneye yatmış. Odada 5-6 yatak ve yatan hastalar var. Sıkışık kalıyorlar. Ziyaret için gitmişim. Az sonra hastalarla arama perde çekiliyor. Bir süre sonra çıkıyorum, kapıyı da kapatıyorum. Tuvalet arıyorum erkek tuvaleti karşıma çıkıyor, “orası olmaz” diyorum. Bayan tuvaleti arıyorum, bayan tuvaleti hastaların tuvaleti imiş. Çok pis dolmuş taşmış ve tıkanmış. Hemen çıkıyorum.

Koridor ve merdivenlerden geçerek ilerliyorum, hastane birden üniversite oluyor,hocalarımı arıyorum. Okul notlarımı öğrenmem gerekiyormuş. Koridorlar boş odalarda birileri var ben bir hocamı arıyormuşum. Ama huzursuzluk var içimde. Çocukluğumun geçtiği evdeyim. Evi temizlemem gerekiyormuş kız kardeşimle. Ben salonu odaları balkonu ve mutfağı yıkamışım. Koridorda yer yatağında abim yatıyor. Onu rahatsız etmeden kilimleri alıyorum. Yanında ablam var. Annemin suratı asık, leğeni ters çevirerek koridora bırakıyor. Leğen kenarlarından kırılmış. Huzursuzluk duyuyorum. En küçük kız kardeşim okula gidecekmiş kalemini arıyor. Siyah tükenmez kalem bendeymiş ona veriyorum. Ortanca abim ortalıkta dolanıyor. Ne yapacaksan çabuk yap diyorum.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Ruh haliniz :karışık

Rüyada eşinin hastaneye yattığını görmek neye yorulur?

Değerli okurum, tüm rüyalarınızı yakından takip ediyorum ve hemen hemen hepsinde bir ortak nokta var; geçmişte yaşadığınız yer ya da çocukluğunuzun geçtiği ev. Bu konuların onlarca rüyanızın ortak nokta olması dikkat çekmekte ve şiddetli bir şekilde çocukluğunuzun o kedersiz, stressiz günlerine olan özleminizi göstermektedir. Bu özlemin bu kadar şiddetli olması, hemen hemen her rüyanızda yer alması gerçek hayatta büyük bir baskı altında bunaldığınızın işaretidir.

Daha önce de bir uzman psikolog desteği almanızın yararlı olabileceğini yazdığımı hatırlıyorum, yazmadıysam şimdi tavsiye ediyorum. Bir büyüğünüz olarak bu tavsiyeme kulak verirseniz inanın pişman olmazsınız. Biz Türkler nedense psikolog desteği almaktan hoşlanmıyoruz. Ama birde tersten düşünün bir kişi haftada birkaç kez çocukluğunun geçtiği evi görüyorsa bu incelenmelidir.

Rüyada eşinizin hastanede yattığını görmeniz üzerinizdeki olumsuz duygulardan uzaklaşıp, çevrenize ve özellikle eşinize pozitif enerji vermeniz gerektiğini, bunun için önce negatif düşüncelerden kurtulmanızı tavsiye eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hastane görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada tuvalet aramanız üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için arayışta olduğunuzu gösterirken,  kirli, pis bir tuvalet görmüş olmanız ev halkında stres ve gerilime işaret etmektedir. Lütfen tuvalet rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada içinde bulunduğunuz hastanenin eski okulunuza dönüşmesi, kişisel gelişiminiz henüz bitmediğini, halen kendinizi geliştirmeniz gereken konular olduğuna dikkat çekmektedir. Rüyanızın son bölümü ise yorumların başında yazdığımız gibi çocukluğunuz geçtiği evde olanlardır ve bu da geçmişe özleminizi yansıtmaktadır.

“Rüyada Eşinin Hastaneye Yattığını Görmek” için 3 yanıt

Sayın Yorumcu, rüyalarıma yazdığınız yorumlar hoşuma gidiyor. Öncelikle teşekkür ederim. Sık sık kendimi çocukluğumun geçtiği evde görüyor olmamla ilgili yorumunuzu okudum. Ben aynı zamanda başka rüya yorumları kitabı da okudum. Önceki yıllarda da görüyordum bu rüyaları ancak şimdi özellikle takip ediyorum. Gördüğüm rüyalar beni etkiliyor ve üzerimde bir ağırlık yaratıyor. Ve kendime şöyle diyorum en azından bilinçaltındaki rüyalar bilincime yükseliyor ve beni rahatsız eden virüslerden böylece kurtuluyorum, diyorum. Acaba bu bakış açısı doğru mudur. Kendimi tedavi etmeye ve sorunların çözümünün insanın kendi içinde olduğuna da inanıyorum. Çünkü cevapları hep dışarıda aramıştım. Şimdi rüyalarda arıyorum ve hafiflediğimi hissediyorum. Vereceğiniz cevap için teşekkür ederim.

rüya yorumu gönderilecek alanı bulamadım maalesef :( daha doğrusu sağ üstteki rüya gönder kısmındaki tüm bilgileri okudum ama mail ile mi gönderilecek o verdiğiniz adrese bilgileri nasıl göndereceğimi anlayamadım. yazmamızı istediğiniz bilgilerin yanına herhangi bir şey yazılmıyor. verdiğiniz adrese mail atmak istedim olmadı yardımcı olursanız sevinirim

Sayfada yazan adrese mail ile orada yazan bilgileri göndereceksiniz. Mail adresini kopyala – yapıştır yapmayın, el ile yazmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir