Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eşinin Hızlı Araba Kullandığını Görmek

Rüyada eşinin hızlı araba kullanması neye işarettir?

Merhaba, bayanım, evliyim, 1983 dogumluyum. Rüyamda eşimle arabadayız ve eşim çok hızlı kullanıyordu arabayı, çok sert gidiyordu, kaldırımlardan geçiyordu ve ben korkuyordum, yan yollara sapıyordu, sonra tekrar yola çıkıyordu. Rüyada eşinin hızlı araba kullanması neye yorulur, cevabınızı bekliyorum. 18 Eylül 2012, 00:50

Rüyada eşinin hızlı araba kullandığını görmek yorumu

Merhaba. Umarım bu açıklamayı eşiniz de görünce bizlere kızmaz.

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta eşinizi çok sevdiğinizi ancak eşinizin iç dünyasında kimi fırtınalar yaşadığını, bir şeyler ispat etmek, kararlarını kendi alıp uygulamak isteği taşıdığını ifade etmektedir. ( şu anda bunu yapamadığını düşünüyor )

Rüyanın ana unsurları; eşini, kocasını, eşiyle arabada gitmek, hızlı araba kullanmak, sert arana sürmek, yan yollara sapmak, kaldırımdan arabayla gitmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eşinin Hızlı Araba Kullandığını Görmek” için 5 yanıt

Rüyada hızlı araba kullanmak
Ben aslında hızlı araba kullanmayı severim ama rüyamda babam yanımdayken arabayı yavaş sürüyordum, bir ara hızlandı, hızlı gidince kamyonların yanından geçerken kamyonlar üzerime geliyormuş gibi oluyor ve korkarak uyanıyorum, bu korkuyu nasıl yenerim? yardımcı olur musunuz?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda daha aktif rol almanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyamda eşim araba kullanıyordu dik yokustan aşağı hızlı iniyor uz ben korkuyorum ama yol çok düzgün yolun sonunda durup arabayi park etti bende aşağı ya yolun sonuna bakıyorum ve yüksek bir yer

Merhaba, ben bir bayanim, rüyada eşimle birlikte arabada yolculuk yapıyoruz ve gecedir, araba transit tır ve eşim çok delice arabayi sürüyor. Sokaklarda ben yavaş olmasını rica ediyorum ancak öyle bir heyecan ve coşku var ki eşimde, resmen kendine hakim olamıyor, büyük bir zevkle arabayi sürüyor. Geri gelirken bir adamın arabasi kendi kapısının önünde garaj da park halinde eşimin dengesiz araba surusunden adamın arabasına çarpıyor adam çıkıyor ve eşimde arabadan iniyor, hala ayni heyecan ve coşkuyla adamdan Özür diliyor. Adam bir şey demiyor sonra ruyam biraz daha karışık daha sonra çarşıya gidip bir marketten parça tavuk eti alıyorum sonrası karışık hatırlamıyorum yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir