Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada eşinin öldüğünü görmek neye işaret eder?

Rüyada eşimin öldüğünü gördüm, çok üzüntü içindeydim ve etraftaki kişilerin yüzlerini göremedim ancak konuştuklarını duydum, “bu adam yüzünden öldü” gibi.

Rüyada eşinin ölmesi ne demektir? bana bunu cevaplarsanız sevinirim. Ben 38 yaşında 13 yıllık evli bir erkeğim, 2 kızım ve mutlu bir yuvam var, eşimi çok seviyorum. Can

Rüyada eşinin öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Can merhaba.

Rüyada eşinin öldüğünü görmek, eşinin ölmüş olduğunu görmek ölüm korkusu çektiğinize veya yalnız kalma duygusu yaşadığınıza işaret eder.

Bu rüya genellikle depresyon yaşadığınız dönemlerde sık görülür ve böyle rüya gördüğünüzde korkularınızı sevdiklerinizle paylaşmanızda yarar vardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eşini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek” için 6 yanıt

Rüyada eşinin öldüğünü görmek ve ağlamak
Ben dün rüyamda eşimin öldüğünü gördüm, çok üzülmüştüm, ağlıyordum. Bu ne demektir?

Rüyada eşim ölüyordu
Deniz kenarında dururken hortum çıkıyor ve beni, eşimi ve oğlumu havaya kaldırıyor, düşeceğimiz zaman bir uçağın içinde buluyoruz kendimizi, eşim ve oğlum beyazlar içinde ve ben ağlıyorum. Eşim elini açıyor ver bana diyor ki “seni çok seviyorum”. Bu neye işarettir?

Rüyada eşimi ölmüş gördüm ve ona Kuran okudum
Rüyamda eşim ölmüştü ve ben onun mezarının başında kuran okuyordum, inşallah hayırlıdır, bu rüya ne demektir?

Rüyada eşini ölü görmek ve ölüyle konuşmak
Rüyamda eşimi ölü gördüm ve aynı zamanda bizimle gerçek hayatta gibiymiş gibi konuşuyordu, neye delalet eder?

Rüyada kocasının öldüğünü görmek
Merhaba. Rüyamda eşim, tanımadığım bir takım insanları kurtarmak için belirsiz bir olayın içindeydi ve onları kurtardığı esnada burnundan kan gelerek beyin kaması geçiriyor ve 3 yaşındaki oğluma da veda ederek ölüyordu. Göz yaşları içinde ağlayarak uyandım. Rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.

Melek merhaba,
Gördüğünüz rüya eşinizin, kendisini ihmal ettiğinizi düşündüğünü, beklediği ilgiyi göstermediğinizi simgelerken aynı zamanda sizin de yalnız kalma korkusu taşıdığınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir