Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada esinti görmek

Rüyada esinti görmek neye çıkar?

Ben 2 yıl önce ayrıldığım ve hala çok sevdiğim eski sevgilimi rüyada gördüm. Rüyamda bir tatil köyünde tatil yapıyorum ve bir akşam üzeri sahilde tek başıma oturuyorum, insana huzur veren bir tatlı bir esinti var ve bu esinti denizin üzerinde minik minik dalgalar oluşturuyor. Ben denizi seyrederken hemen yanıma eski sevgilimin geldiğini, kumun üzerine oturup denize baktığını görüyorum. Sürekli bana yaklaşmaya çalışıyordu ama ben “benden uzak dur, bana dokunma” gibi şeyler söylüyordum.

Birkaç dakika sonra bu söylediklerimi unutup ona sarılıyordum. Rüyada eski sevgilim peşimi hiç bırakmıyordu, ben de elimde olmadan resmen ondan kaçıyordum. Bazen bana öfkeleniyor, kolumu sıkıyor, arkasından sakinleşiyordu. Bunlar neye işaret? Yorumlayabilir misiniz acaba?

Rüyada esinti görmek tabiri

Büşra merhaba, görmüş olduğun tipik bir eski sevgili rüyası olup şu anda yaşamakta olduğun pişmanlıklara bir an önce son verip, geleceğe umut ile bakmak gerektiğini işaret etmektedir. Bu konuda daha ayrıntılı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsin. Rüyadaki diğer unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada tatil köyünde tatil yaptığını görmek kişinin kendine daha fazla dikkat etmesi, vücudundan gelen yorgunluk sinyallerine kulak vermesi gerektiğine ve ilk fırsatta kendine bir zaman ayırıp dinlenmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada deniz kenarı maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya geldiği bir yerdir, detaylı bilgi için sayfayı inceleyin.

Rüyada esinti görmek rüyayı gören kişinin zenginlik ve servet sahibi olmak, sevgi ve mutluluğa kavuşmak konularında derin arzuları olduğunu gösterir ve bunlara kavuşmak için önündeki fırsat ve kısmetleri iyi değerlendirmesi gerektiğini anlatır. Rüyada esinti görülmesi aynı zamanda kişinin hayatta memnuniyet duyacağı bir çok imkan sahibi olduğunu ve yaşam ile ilgili genel beklentilerinin gerçekleşme şansının yüksek olduğunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir