Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eşiyle Bir Yere Gittiğini Görmek

Rüyada eşiyle bir yere gittiğini görmek ne demektir?

Rüyamda eşim ile birlikte bir yere gitmek istiyoruz, yanımızda birileri daha var, onlar bizden önce yürümeye başlıyorlar. Normal gitmemiz gereken yol ya hava yüzünden gidilemez durumda ya da kestirme yol diye o yolu tercih ediyoruz. Yanımızdakiler önden yürüyüp kayboluyor. Sonra biz eşimle yürümeye başlıyoruz. Yürümeye başlamadan iş yerinden bir arkadaşı görüyorum ona bir şey soruyorum oda bana bir şey söylüyor ve o gidiyor. Ne sorup söylediğini bilmiyorum.

Arkasında yürümeye başlıyoruz, bir binanın yanından duvar dibinden sert toprak zeminde yürüyerek tırmanıyoruz, sonra merdiven çıkıyoruz. Bildiğim bir yol diye düşünüyorum. Sonunda bir kapı var, kapı sağa açılıyor. O kapının açık olacağını ya da açtırabileceğimi düşünüyorum. Karşısındaki soldaki kapıdan içeri giriyorum. Tanıdık birini görüyorum ama konuşmuyorum, sonra dayımın oğlunu görüyorum selam veriyorum fakat onunla da konuşmuyorum, eşimin ablası, dayımın oğlunun karısı geliyor, oda benimle konuşmuyor ama eşimle normal uzaktan akraba gibi konuşuyor ya da arkadaş.

Sonra o kapıdan geçemiyoruz ya başka bir yola giriyoruz ya da geri donuyoruz tam bilmiyorum. Bir inşaatın içine giriyoruz, inşaatın bir yerinden geçmemiz gerekirken kibrit yakmam gerekiyor, kibriti yakıyorum ama karanlık yeri geçtiğimde kibrit alev almadan sönüyor. Sonra tam inşaattan çıkarken ilk başta yürüdüğümüz yere sert toprak zeminli yeşil otlu rampa yola çıkıyoruz ben inşaattan iniyorum. Eşimi indirmeye çalışırken, nasıl indireyim diye düşünürken rüyam bitiyor.

Eşimi rüya boyunca hamile görüyorum, hamile olduğu içinde kimi yerlerden geçerken korkuyorum ona bir şey olacak diye. Rüyada şöyle bir ayrıntı var eşim olduğunu düşündüğüm kadının yüzüne hiç bakmıyorum. Baktığım zamanda görmüyorum yüzünü, eşim olduğuna da tam emin olamıyorum. Rüyam bu şekilde şimdiden yapacağınız rüya yorumunuz için teşekkür ederim. İyi günler.

Rüyada eşiyle bir yere gittiğini görmek neye yorulur?

Rüyanız oldukça derin ve ağır bir rüya, ancak hakkınızda verdiğiniz detaylı bilgi sayesinde açıklamak mümkün olacak. Rüyanın ana unsurları; eşini görmek, eşiyle bir yere gitmek, bu yere giderken yaşananlar ve aşılan engeller, son olarak ta eşinin hamile olduğunu görmektir.

Rüyada eşini görmek, rüyada karısını veya kocasını görmek, genel olarak ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar olduğunu gösterir. Bu sorunları aşmak için eşinizle birlikte oldukça mücadele vereceksiniz, bir sürü engel aşmanız gerekecek ancak bu arada karşınıza kimi önemli fırsatlar çıkacak doğru tercih yaparsanız bir çok kazanımlar elde edeceksiniz.

Yanlış tercih yaparsanız üzüleceksiniz. Rüyada açık olacağını veya açtırabileceğinizi düşündüğünüz sağdaki kapıdan – hayırlı seçimden değilde sol kapıyı tercih etmeniz ve sonrasında olanlar gerçek yaşamınızdaki bu yanlış tercih sonucu hakkında kimi ipuçları vermektedir. Sevdiklerinizi dostlarınızı, arkadaşlarınızı kaybedecek, yalnız kalacaksınız ve yanınızda sadece eşinizin kaldığını göreceksiniz.

Rüyanıza göre hatadan dönecek ve doğru yolda ilerleyeceksiniz ancak kayıplarınız yüzünden kendinize gelmeniz zaman alacak.

Gördüğünüz rüya gerçekten çok çok değerli. Eşiniz olduğunu düşündüğünüz kadının yüzüne hiç bakmamışsınız, bu eşinizi ihmal ettiğinizi gösterir. Halbuki eşiniz sizin için çok değerli, sizin hayatınızı kurtaracak, onun sayesinde kimi şeylere yeniden başlayıp, huzur ve mutluluğa kavuşacaksınız. Çünkü rüyada eşinin hamile olduğunu öğrenmek, karısının hamile olduğunu görmek, ticari alanda veya çalışma hayatında bir projenin başlangıcını, yeni bir gelişmeyi, yeni bir hayatı temsil eder.

“Rüyada Eşiyle Bir Yere Gittiğini Görmek” için bir yanıt

yaptıgınız ruya yorumu ıcın cok tesekkur ederım. bu ruyanın yorumu benım ıcın cok onelı ıdı . uzun zamandır ruyada gormuyordum. tekrardan cok tesekkur ederım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir