Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Eşiyle Helalleşmek

Rüyada eşiyle helalleştiğini görmek ne demek?

Eşim yola çıkacak bu gece. Rüyamda eşim bana “hakkını helal et” diyor, elinde bir fotoğraf makinesiyle beni çekiyor. Ben pencereden onu seyrediyorum. Ama helal olsun demiyorum. arabaya binip gidiyor. Pencereden bakarken çok iri kırmızı güneş görüyorum bulutlar ve ortalık kızarmış bir şekilde oluyor. 10. 05. 2012 / 20:15

Rüyada eşiyle helalleşmek tabiri

Merhaba, rüyanız eşinizle olana bir tartışmanız veya kavganızın sona erdiğini / ereceğini, geçmişteki güzel günlere geri döneceğinizi ve evinize güneş gibi sıcaklık geleceğini temsil etmektedir.

Rüyada helalleşmek iyi gelişmelere işaret olup biriyle helalleştiğini görmek günlük hayatınızda içinde bulunduğunuz bir çatışma ya da sorunun çözümünü işaret eder.

Rüyada güneş aydınlanma, huzur, servet, itibar ve iç görü barışı simgeler, ayrıca doğal enerji ve ilahi gücü temsil eder. Çünkü güneş gerçek hayatta yaşam ve enerji kaynağıdır, dünya gereksinim duyduğu enerjisi güneşten alır ve bu özelliği ile güneş ve su yaşamın vazgeçilmez iki bileşenidir.

“Rüyada Eşiyle Helalleşmek” için 2 yanıt

Rüyada ölen biriyle helalleşmek
Çok değer verdiğim bir arkadaşımın babası için yatsı namazından sonra çok içten dua ettim. Sabah o kişiyi rüyamda gördüm, ölmüş olmasına rağmen çok sağlıklıydı, benimle helalleşti ve yine geleceğini söyledi. Rüyamda çok ağlıyordum ve yine gelmesi için söz aldım. Uyandığımda saate baktım sabah 6 idi. Yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler

Merhaba, rüyamda bir binanın içinde olduğumuzu ve ilginç olayların yaşadıgını ve her şekilde o binanın yıkılacagını görüyorum. rüyamda annem abim eşim ben ve kızımı görüyorum, eşim binadan dışarı çıkabiliyor, çıkarken birbirimizi çok sevdigimizi ve helalleştiğimizi iki cihandada kavuşmak istedigimizi söylüyoruz. Sonra ufak bir sarsıntı oluyor ve son darbeyi bekliyoruz bir ışık patlıcak ve tren rayları üzerimize dogru gelecekmiş ya annem ya abim ya ben yada bebegimin yada tanımadıgım başka bir adam da içimizden birinin ölecegini biliyoruz ama rüyanın sonunu göremeden uyanıyorum. Rabbim hayra yorar inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir