Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Eşiyle Tekrar Evlendiğini Görmek

Rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek neye delalettir?

Yakın çevremden 5 ayrı kişi benim esimle tekrar evlendiğimi ve benim beyaz sade bir elbise giydiğimi görmüşler, eşimde damatlık giyiyormuş. Biz eşimle 2 aya kadar boşanacağız.

Kimden: nazzan
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: karmakarışık
Anahtar kelimeler: gelinlik, yeniden evlenme

Rüyada eşiyle yeniden evlenmek yorumu

Bir rüyayı tekrar tekrar görmek ya da aynı rüyanı birden fazla kişinin görmesi o rüyanın çok güçlü bir mesaj verdiğini gösterir. Beş farklı kişinin eşinizle yeniden evlendiğinizi görmesi reel yaşamınızda önemli bir gelişim yaşam dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın kimi yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve kimi şeylere yeniden başlayacağınızı simgeler. Rüyadaki beyaz elbise gelişmenin hayırlı olacağını simgelemektedir. Siz eşinizle ayrılmayacaksınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eşiyle Tekrar Evlendiğini Görmek” için 8 yanıt

Eltim ruyasinda güzel bir düğün ile eşim ile evlendigimi görmüş. Çok fazla altın takılmış manası nedir acaba ?

Rüyamda eşimle tekrar evlendiğimi gördüm, bu ne demek
Merhaba, ben evliyim rüyamda eşimle tekrar evlendiğimi gördüm, üzerimde beyaz güzel bir gelinlik vardı.
Rüyamda annem önceki düğünümü beğenmediği için tekrar düğün yapacağını söylüyordu bana, yorum yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Betül selam,
Rüyanız gerçek hayatınızda, büyük ihtimalle evlilik yaşamınızda yeni bir sayfa açılacağını, yeni umutlar, yeni mutluluklar, aydınlık beyaz günlerin geldiğini müjdelemektedir.

Rüyamda eşimle tekrar evleniyorduk, çok mutluydum, 2. kez evleniyoruz diye telaş içindeydik, bir şeyleri yetiştirmekle uğraşıyorduk, aksilikler oluyordu, üstesinden geliyorduk, rüyamı hemen yorumlar mısınız lütfen? hayır mı şer mi bebeğimiz hasta şu an, genelde rüyalarım hep çıkıyor, lütfen yorumlayın ne olur.

Yasar selam,
Gördüğün rüya hayırlara işaret olup, aile yaşamında mutlu, güzel yeni başlangıçları işaret etmekte, sevinç dolu yeni bir yaşam evresine girdiğinizi temsil etmektedir.
Not: hakkında bilgi verdiğin için teşekkür ederim. Bu sayede rüya daha sağlıklı yorumlanmakta. Büyük ihtimalle bebeğinizin sağlığına kavuşacağını ve bunun sizin için yeni bir dönem olacağını göstermektedir.

Merhaba hocam. ben 4 aylık evliyim .şuanda eşimle boşanma aşamasındayım. Rüyamda eşimle tekrar evlendiğimi gördüm, düğünümü tam istediğim gibi yapıyorum, eğlenceli kalabalık bir düğün. Rüyam ne anlama geliyor hocam? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyamda eşimle evleniyordum gelinlik seviyordum toz pembe çok mutluyduk ne anlama geliyor yorumlarmisninz

Babamın cici annemle yeniden evleneceğini benimde kına için kırmızı bir bindallı diktiğimi sonra kadının onu giydiğini görüyordum bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir