Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Eşiyle Yeniden Evlendiğini Görmek

Rüyada eşiyle yeniden evlendiğini görmek nedir?

Ben mutlu evli ve 3 tatlı çocuk annesiyim. Rüyamda tekrar evli olduğum eşim ile evlenmeye kalktık. Eşimin ailesi karşıydı, bir tanıdık aile yardımıyla bizi yinede evlenmek hazırlığında bulunmuş gördüm ve günlük giyim giysi İle evlenmeye yola çıktık.

Hiç bir şeyim yoktu ne makyaj ne eşya hiç bir şey. O bize yardım eden kadın makyajından kullanırdı. Yola çıktığımızda eşim ve çocuklarla bir geiping bâckerei ( cafeteria ) gördük, orası güzel bir yere benziyordu, çocuklara oynama alanı vardı, orada evlenmemize karar verdik. Eşimin en samimi arkadaşı da oradaydı, bizim aramıza o da katıldı. Sanki hep boş boş yoldaydık, Mutluyduk, ama nikah falan görmedim. O kadar! Lütfen yorumlaya bilir misiniz? Emine. 05 Ağustos 2012, 02:24

Rüyada eşiyle yeniden evlendiğini görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya oldukça hayırlı bir rüya olup, gerçek hayatınızda önemli gelişimsel dönem içinde olduğunuzu, yaşamınızın kimi yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eşiyle Yeniden Evlendiğini Görmek” için 13 yanıt

rüyada eşimle tekrar düğün yaptığımı gördüm. ben 35 yaşındayım 1 hafta önce eşimi kalp amaliyatında 37 yaşında kaybettim, eşimden resmiyette ayrılıp eşimle nikahsız yaşıyorduk, beyaz gelinlik vardı üstümde, eşimde beyaz gömlek ve yeşil pantolon vardı, eşime damatlık giymesini istedim, eşim ilk düğünde yeşil takımını giyeceğini söyledi bana eşim, rüyamı yorumlarmısınız

Reyhan selam, acınız çok taze ve büyük. Sevdiklerini kaybeden insanlar, kaybettiklerini sık sık rüyalarında görürler, bu acının, hasretin yansımasıdır.

ben şimdiye kadar 2 rüya gönderdim fakat yorumlanmışsa nereden görücem yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyalarınız yayınlandığında size mail ile haber verilmektedir. Rüya sahiplerininin çok büyük bir kısmı bilerek veya bilmeyerek hatalı mail adresi verdikleri için gönderdiğimiz mesaj ulaşmamaktadır.

* ya bu adres hatalı
* ya mailerinize bakmadınız
* belkide mesaj istenmeyenlere düşmüş olabilir

Örneğin bu mesajda kullandığınız mail adresine ( ars ile başlayan ) bu mesajı göndermişiz.

ben 8 aylık evliyim ve biraz can sıkıcı durumlar var gerek kendi gerek eşimin ailesin den yana .Akşam bir rüya gördüm biz nikahtan evlenmiştik eşimle ama rüyamda düğün vardı ve gelinlik giymiştim bu sefer nede kalabalık olmuş diye eşime söylüyordum iki katlı bir salon ve ben gelinlikle eşimde damatlığı ile bu o günki ruh halimle hiç alakası olmayan bir durum lütfen bana açıklama yaparmı sınız(ailede hastaların olmasıyla bir ilgili olabilir mi?)

ben rüyamda kirmizi elbise giymiştim kınam olacak arkasındanda gelinlik giyeceğim. eşimle tekrar evleniyorum bu ne anlama geliyor. şimdiden tsk ederim

Merhaba, Ben 26 yasinda ve 9 aydan beri evliyim. Rüyamda dügün günü ilk kina elbisemi sonra gelinligimi giydigimi gördüm. Dügün arabasi süslenmemis bos yolun ortasinda birakilmis Yüriyerek dügün salonuna yürüdük ama Dügün Salonu ise bom bos. Bunun Anlami ne olabilir

Selam. Ben eski eşimle nikahlandığımı görüyorum ama rüyada söylüyorlar ki “sizin nikahınız var”, ben ikinci kez evliyim ve birinci eşim vefat etti. Ondan bir oğlan çocuğum var idi, yeni rahmete gitti. 8 yaşında, hasta idi, evladım ameliyat zamanı vefat etti çocuğum. Bu rüya ne anlama geliyor?

Ayten merhaba,
Öncelikle başınız sağ olsun, Allah sabırlar versin. Oğlunuzun cennette olduğunu bilmeniz inşallah acınızı hafifletir.
Günlük yaşamınızda yaşadığınız bu acıdan sonra böyle bir rüya görmeniz, geçmişe olan özlem, o mutlu günlerin hasretini yansıtmaktadır, başka bir anlamı yoktur.

Ben dün aksam eşinle tartışarak uyudum, sonra gece kalkıp koltukta uyuya kalmıştı kaldırdım yattık, bu arada bir kızımız var. Rüyamda beyaz gelinlik giyip eşimle tekrar evleniyorum, salonda düğün yapıldı, 100 kişilik pastalar hazırlamıştık, pasta yendi, bebeğimi de o gün hazırlama telaşı içindeydim, tüm sevdiklerimiz düğünde yanımızdalardı, düğün bitti annemlere döneceğimiz zaman uyandım, acil yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Rabia merhaba, gördüğünüz rüya iyiye işaret olup aile yaşamınızda yeni başlangıçlara delalet etmekte, hayatınızda yeni bir sayfa açmanıza sebep olacak güzel gelişmeler yaşanacağını ifade etmektedir.

Merhaba, rüyamda kendi eşimle evleneceğim için düğün organize ettiğimizi hazırlandığımızı ama geç kaldığımız için herkesin gittiğini ve düğün yerinin boşaldığını gördüm, yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir