Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Ahşap Ev Görmek

Rüyada eski ahşap ev görmek ne demek?

Rüyamı tam hatırlayamıyorum, fakat rüyamda eski bir ev var, ahşaptan yapılmış “bu ev dedemin evi” diyorum. 100 hatta 120 senelik ve ben o evi temizlemeye başlıyorum, içini kapılarını etrafını tertemiz yapıyorum. Birde hamileyim ama aldırmak istiyorum, orada eski evde kürtaj oluyorum, aldırınca çok rahatlıyorum.

Rüyada eski ahşap ev görmek yorumu

Rüyada ahşap ev görmek gerçek hayatınızda duygusal karakter, geçmişe bağ, kökenlerine düşkünlük simgeler. Devamı için lütfen okuyunuz ahşap ev yorumu. Rüyada evi süpürüp temizlediğini görmek keder ve sıkıntıdan kurtulacağına işaret eder. Bu konuda ev tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada Kürtaj olduğunu görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmak demektir, bakınız kürtaj görmek tabiri. Bu bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz ruh halini de dikkate alarak yorumunuzu tamamlayabilirsiniz.

“Rüyada Eski Ahşap Ev Görmek” için 2 yanıt

Beyaz ahşap ev görmek
Merhaba. Rüyamda memleketimde bulunan ve eskiden tanıdığım insanların oturduğu karşılıklı 2 ev vardı ve ben oraya gittim. Ikisi de bahçeli müstakil beyaz renkli ve pencereleri koyu kahverengi ahşaptan. Sonra birinin içine girecektim ki birden ev eskiyip terk edilmis hale geldi. Sonra içine girip etrafı incelemeye başladım ve o sırada aklımdan şunlar geçiyordu; Demek ki evler bu şekilde eskiyip gidiyor. Şaşırmıştım ve sonra rüya bitti.

Suna merhaba, rüyada ahşap ev aile kökenlerine düşkünlüğü, geçmişe bağlı olmayı simgelerken renginin beyaz olması rüya sahibinin bu yönleri ile aydınlığa ereceğine rivayet edilir (bazı durumlar ve kişiler için bu özellikler olumsuz etki de yapabilir). Evin birden eskiyip terk edilmiş hale gelmesi ise iyiye giden işleri ya da güzel kazanımları kaybetmemek için dikkatli olmanız gereken bir durum olduğuna işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir