Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eski Arabalar Görmek

Rüyada eski arabalar görmek ne demektir?

Ben 2 haftada 3 kere kendi köyümü ve eski arabalar gördüm ve biraz telaşlandım. Benim annem vefat etti ve mezarı köyümuzde. İlk 2 rüyamda köyde hep kalabalık gördüm. Son rüyamda ise annem köydeki evimizde temizlik yapıyordu, eskiden çok giydiği bir açık kahve yelek vardı sırtında birde uzun etekle yazmasını hatırlıyorum. Ben ve kardeşimde sanki çocuk yaşta gibiydik, oyun oynuyorduk evde. Sonra annem başka bir odaya gidiyordu bende telefonu almak için oraya gidiyordum, sonra bir ilaç kutusunun üstünde kardeşimin ve benim hiç sevmediğimiz bir kadının ismi yazıyordu. Ben onu görünce elimle o ismi silmeye çalışıyordum, soluklaşıyordu ama silinmiyordu, sonra annem bunu görürse üzülür görmesin diye samanlığa atmaya gidiyordum.

Tam evden çıkarken annemin bahçedeki yolları da temizlediğini görüyordum ve ayağımdakileri çıkartıp oradaki su birikintilerinde zıplıyor, oynuyordum ve eskisi günlerdeki gibi ne güzel diyordum, annem beni görüyordu tebessüm ediyordu fakat hiç konuşmuyordu.

Sonra oradan samanlığa gidiyordum, kardeşim oradaydı yanında da 10 yaşlarında sarışın bir erkek çocuğu vardı, akrabamız olan amca gelip çocuğa bahçeden toplanmış erik veriyordu, çocukta evde kayısı ve muz var onlar dururken erik mi yiyorsunuz diyordu, kardeşimde tebessüm edip onları da yeriz diyodu.

Ben o sırada samanlığın kapısında eski arabalar gördüm, içlerinde bizim eski arabamızı da görüyordum ve seviniyordum, fakat rüyamda onu sattığımızı biliyordum ve yanımızdaki akraba olan amca arabamızı sattığımız amcaydı. Böyle bir rüya gördüm yorumlarsanız çok sevinirim rüyamda annemin olduğu her rüya benim için çok önem taşır

Rüyada eski arabalar görmek yorumu

Rüyada eski araba görmek, almak, satmak veya kullanmak gerçek hayatınızda size sunulan, önünüze çıkan fırsatların farkında olmadığınızı ve bu fırsatları kaçırdığınızı ifade eder. Rüyada eski oto, eski araç, eski otomobil görmenin anlamları da aynıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Arabalar Görmek” için 2 yanıt

Rüyada araba almak
Ben rüyamda eski model bir arabaya sahip oluyorum, ancak sadece benim olduğunu biliyorum, benimde tanıdığım bir akraba arabayı kullanıyor, aslında bende çok kullanmak istiyorum ama bir türlü süremiyorum, yani araba benim elime geçmiyor, hep gidiyoruz falan biraz karmaşık orası aynı arabayla sahip olduğum arabayla ilgili gördüğüm 2. rüya bu teşekkürler

Mert merhaba, Böylesi önemli rüyaları hakkınızda bilgi vererek göndermelisiniz. Aksi halde sadece genel bilgiler verilebilir ki zaten onlarda sitede vardır. Bu durumda rüyanız eski araba almak ve arabayı başkasının sürdüğünü görmek anlamını taşımaktadır.
Rüyada araba almak, çok hayırlı olup, üzerinizdeki bazı korku ve endişelerden uzaklaştığınızı, gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol aldığınızı, etrafınızın takdirini kazandığınızı ve geleceğinizin aydınlık olduğunu simgeler. Ancak arabanın eski olması ise güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller gibi konularda bir hayal kırıklığı yaşadığını gösterir. Arabayı akrabanın kullanması, senin yolcu olarak arabada olman, yaşamda kendi kararlarını kendin vermen konusunda sıkıntılar yaşadığını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir