Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Arkadaşı İle Nişanlandığını Görmek

Rüyada eski arkadaşı ile nişanlandığını görmek neyi gösterir?

İyi günler, ben 23 yaşındayım ve üniversitede okuyorum ve bir yıldır yurt dışında yasıyorum. Erkek arkadaşımdan ayrılalı yaklaşık 1 ay kadar oluyor. Dün gece rüyamda farklı bir ülkedeydim ve eski bir arkadaşımla nişanlandığımı gördüm. Aslında nişanlanmak istemediğim halde evet dedim neden evet dediğimi ise rüyamda kendi kendime sorduğum halde cevabını bulamadım. Nişana doğru giderken ağlıyordum ve gözyaşlarımın yere döküldüğünü gördüm . Her yer kumdu ve gözyaşlarımla kumda iz bırakıyordum. Nişanım çok güzel bir yerde yapılıyordu, çok kalabalıktı, yüzlerce insan kutluyordu, ailemden insanlar vardı ve nişanlanacağım adamla yürürken bir sürü papaz ve rahip gördüm. Nişanlanacağım alana giderken kendi kendime kızıyordum ‘madem nişanlanmak istiyordum neden ayrıldığım sevgilimle değilde bir başkasıyla nişanlanıyorum” diye soruyordum kendime.

Birden herkesten uzaklaştım ve bomboş koridorlardan yürümeye başladım, bir kapıdan dışarı çıktım, manzara çok güzeldi saat geceye yakındı, her yer lacivertti, sanki nisanlanacagım adam arkamdan geldi, ona nişanlanmak istemediğimi söyleyecektim ama o bana beni ne kadar çok sevdiğini anlatıyordu, terasa çıkmıştık ve inanılmaz ölçüde yağmur yağıyordu. Rüyamda nişanlanacagım adam bana bir köpek almıştı köpeğin üzerinde 650 yazıyordu sanırım fiyatıydı. Bu rüya beni inanılmaz ölçüde etkiledi bitin gün kendimi toparlayamadım ve ayrıldım sevgilimi aramak istedim ama aramadım. Şimdiden ilginiz için teşekkürler iyi günler dilerım

Rüyada eski arkadaşıyla nişanlanmak neye yorumlanır?

Rüyada eski arkadaşı ile nişanlandığını görmek
Rüyada eski arkadaşı ile nişanlandığını görmek

Rüyada nişan görmek , nişanlanmak, nişan töreni, nişanlandığını görmek, bekar için evlenmeye; evli icin, yeni bir yaşam, yeni bir çevre anlamına gelir. Ancak tanımadığın biriyle nişanlanmak, istemediğin biri ile nişanlandığını görmek anlamı oldukça değiştirmektedir. Rüyadaki diğer unsurlar hep olumlu mesaj vermektedir, tek olumsuzluk sizin bu nişanı istememeniz olup, bana göre rüyanız önemli bir yalnızlık duygusu içinde geçmişle ciddi bir hesaplaşma içine girdiğinizi ve bu durumun sizde ciddi bir duygusal travma yarattığını simgelemektedir.

Rüyanızın bir diğer önemli mesajı ise hediye köpek olup Rüyada köpek görmek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Rüyada köpekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacagını gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

650 yazısı ise size bir uyarı olabilir, 650 sayısı 666 ya yakın bir sayıdır ve bu sayıya yaklaşmamanız gerektiğini simgeleyebilir. Rüyada 666 sayısı görmek Günlük hayatta, halk arasında 666 sayısı şeytanın sayısı, iblışın sayısı olarak bilinir, özellikle Hristiyan dünyasında bu bilgi yerleşmiştir. Bu konuda yüzlerce kitap, onlarca film çevrilmiştir. Özellikle manevi bakımdan çökmüş, inancında şüpheler olan, umutları yitirmiş insanlar bu çöküntü dönemlerinde bu rüyayı görürler ve bu rüya bilinçaltinızın size şeytandan uzak durmanızı tavsiye ettiğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyanın unsurları: nişan töreni, nişanlanmak.

“Rüyada Eski Arkadaşı İle Nişanlandığını Görmek” için bir yanıt

Admin, ben rüyamda eskiden tanıdığım bir kızın evine ailemle gittiğimizi ve ailelerimizin bana ve kıza nişan yüzüğü takarak bizi nişanladıklarını gördüm. Bunun açıklaması nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir