Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Arkadaşın Kanser Olduğunu Görmek

Rüyada eski arkadaşın kanser olduğunu görmek neye işarettir?

Selam. Rüyamda eski erkek arkadaşımı kanserli olarak gördüm, hastane önlüğünü giymiş saçının yarısı kazınmıştı, baygın bir şekilde fotoğraflarını görüyordum. Ben acıyıp ona dönmeyim diye mi neydi bir kızın resmini koymuştu. sağ olun.

Kimden: sema
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:düşünceli
Anahtar kelimeler: kanser, eski erkek arkadaş

Rüyada eski arkadaşın kanser olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Sema merhaba.

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Bakınız eski erkek arkadaşı görmek rüya tabiri sayfası.

Onun kanser olduğunu görmüş olmanız ise hayatınızdaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kanser görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Arkadaşın Kanser Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Babam rüyasında öleceğinin haberini alıyor, işlerini yoluna koyuyor, küçük kardeşimi sünnet ettiriyor ve annemi alıp yanında beraber yolculuğa gidiyorlar ve kanser olduklarını görüyor. Yorumlar mısınız lütfen?

Merhaba. Rüyamda doktora gidiyorum ve doktor bana diyor ki “2 ay içinde acı çeke çeke öleceksin” dedi. Ben hiç umursamadım eskisi gibi davranmaya başladım. marya 19 bekar öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir