Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Arkadaşıyla Sarıldığını Görmek

Rüyada eski arkadaşıyla sarılmak neye işarettir?

İyi günler, rüyamda uzun zamandır küs olduğum eski erkek arkadaşıma sarılıyorum oda bana sarılıyor benden özür diliyor, duran bir motorda oturuyoruz, bunu yorumlar mısınız. Esin’in rüyası. 01 Eylül 2012 19:51.

Rüyanın ana unsurları: birine sarılmak, küs arkadaş, eski erkek arkadaş, erkek arkadaşıyla sarılmak, özür dilemek, duran motor, motorda oturmak

Rüyada eski arkadaşıyla sarıldığını görmek yorumu

Esin merhaba. Rüyada sarılmak, insanın öz benliğini ve diğer insanları nasıl kabul ettiğini gösterir.

Rüyanız gerçek yaşamınızda güven ve daha fazla sevgi gereksinimi içinde olduğunuzu simgelerken eski arkadaşınıza olan ilginizin tamamen bitmediğini, aradığınız güven ve sevgiyi onda bulabilmeyi umduğunuzu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Arkadaşıyla Sarıldığını Görmek” için 6 yanıt

rüyamda yüzünü tam göremediğim birinden korkuyla ağlayarak ve koşarak kaçtığımı gördüm. her adımda geri baktığımda bana yaklaştığını gördüm. sonra karşıma bana aşık olan yakın bir arkadaşım çıktı ve boynuna sarılıp kurtar beni diye ağladım. Ne demek açıklarmısınız ?

iyi günler dün akşam sabaha doğru bir rüya gördüm,eski ama yakın bir erkek arkadaşıma sarılıyordum ama onu cidden hissettim yani sarıldığımı sizce bu olabilir mi? şuan onla aramız eskisi gibi değil arkadaş bile değiliz..şimdiden çok teşekkür ederim dinlediğiniz için..

rüyamda kuzenim bana bir şiir okuttu şiiri okuduktan sonra ona sarıldım ve ağlamaya başladım ağlayarakta uyandım.teşekkürler.

Selam.Gecen sene evlilik niyetiyle gorustugum biri vardi ama olmadi dun aksam onu ruyamda gordum bana dogru geliyordu ismini haykirip boynuna sariliyordum.Yorumu bekliyorum

Meraba ben rüyamda eski erkek arkadaşımın yüzünü okşadığımı onunla tekrar birlikte oldugumu gördüm uzun zaman geçmesine rağmen hala çoğu kez onu rüyalarımda görüyorum bunu yorumlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir