Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Arkadaşlarını Görmek

Rüyada eski arkadaşlarını görmek neye işaret eder?

Rüyada eski arkadaşlarını görmekMerhaba, rüyamda aramızın son derece bozuk olduğu iki kişiyi gördüm, üstelik beni görmeye gelmişlerdi, normalde eski arkadaşlarımdı. Bana hiç kızmamış gibi hep güzel sıcak bakıyorlardı rüyada, diğeriyle konuşmaktan daha fazla zevk alıyordum ayrım yapıyordum, beni daha çok sevene değildi ilgim hatta fazla umursamıyordum.

Bayağı fantastik bir rüya olacak ki annem bizde, yan odada birlikte kalmalarına izin vermiş. Daha sonra onlarla aramız düzelmiş ve iyi olmuştu. Bir süre sonra annem beni lavaboyu temizlerken gördü ve bağırmaya başladı. İşin ilginç tarafı elimde şeker vardı, bir türlü bırakmıyordum, farklı farklı taraflara döküyordum, lavabonun altına üstüne vs, annem daha çok bağırmaya başladı ve bunun için iyice tartıştık. Onu yatıştırmaya çalışıyordum, anlamı nedir sizce?

Takma ad:1818
yaş:19
ruh hali:düşünceli
cinsiyet :kız
meslek:öğrenci

Rüyada eski arkadaşlarını görmek tabiri

Rüyada eski arkadaşı görmek onunla henüz halledilmemiş bazı konular olduğunu simgeler. Bu hala ona duyulan ilgi olabileceği gibi, yaşananlardan ders çıkarmak, iç hesaplaşmada olabilir. Bu konuda rüyada arkadaş görmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir. tabiri.

Rüyada Lavabo görmek Duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır. Rüyada lavabo temizlediğini görmek, içinizdeki negatif duygulardan uzaklaşma, hayata daha olumlu bakmaya başlama ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir