Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Eski Beyaz Araba Görmek

Rüyada eski beyaz araba görmek nedir?

Ben babamı 4 ay önce kaybettim, birkaç kere babamla ilgili farklı rüyalar gördüm ama yakın zamanda aklıma takılan farklı bir rüya gördüm. Rüyamda rahmetli babam eski beyaz bir arabada şoför koltuğunun yanında, önde oturmuş, sokakta araba uzaktan yaklaşıyor, yaklaştıkça ilk önce güldüğünü sanıyorum, sonra ağlayarak bana el sallıyor, araç ara sokağa giriyor, ben yaya olarak sokaktayım, sonra bekliyorum, dönecek sanıyorum gelmiyor, yorumlar mısınız? lütfen şimdiden teşekkürler.

Rüyada eski beyaz araba görmek yorumu

Sevgili Semra, öncelikle başın sağ olsun, inşallah babanın mekanı cennet olur. Sevdiği, değer verdiği kişileri kaybeden insanlar kaybettikleri sevdiklerini sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir mesaj vermekten daha ziyade kaybetmenin acısını, onun yokluğuna alışamamak ve yaşanan büzük üzüntünün yansımasını gösterir. Bu nedenle bu rüyalar yorumlanmaz. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlarlar. Batı kültürlerinde bu zaman süresi yaklaşık bir yıl olarak kabul edilmektedir. Öte yandan rüyada rahmetli babanın görülmesi konusunda ölmüş babayı rüyada görmek sayfasında çok detaylı bilgi incelenebilir.

“Rüyada Eski Beyaz Araba Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda babamın yeni bir beyaz araba aldığını gördüm, araba küçüktü ama hepimiz çok mutluyduk.

Rüyada beyaz araba aldığını görmek her zaman için çok hayırlı olup, üstünüzdeki kimi endişe, kaygı veya korkulardan kurtulmaya işaret ederken aydınlık bir geleceği, yaşamda daha canlı olmayı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir