Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Beyaz Karyola Görmek

Rüyada eski beyaz karyola görmek ne demek?

rüyasında annem benim benden küçük hala tahsili bitmemiş bir gençle yuva kuracağımı fakat gencin annesinin ters ve aksi biri olduğunu bize oturmamız için alt daire bodrum değilmiş ama giriş de değilmiş annem bana yatak odası takımı alamadığı için eski beyaz karyolasını verecekmiş ama kadın her şeyi laf ettiği için borca girer alırım diyormuş hayırdır inşallah. Gönderen: isim / takma ismi yayınlamıyorum (admin yazdı)

Rüyada eski beyaz karyola görmek yorumu

Merhaba, elimizden geldiği kadar herkese yanıt vermeye, yardımcı olmaya çalışıyoruz ve sizden de mesajlarınızı düzgün cümlelerle, anlaşılır şekilde, imla kurallarına uygun olarak göndermenizi rica ediyoruz.

Her gün onlarca rüyayı silmek zorunda kalıyoruz ve üzülüyoruz. Biliyoruz ki rüyasını gönderen kişiler bir merak içinde. Bazı rüyaları gücümüzün, vaktimizin yettiğince anlaşılır hale getirip, yayınlıyoruz.

Bu rüyayı yayınlamaktaki amacım kesinlikle sizi aşağılamak, küçük düşürmek değil. Sadece biraz özen ve yardım istiyoruz. Mail ile başvurduğunuz için rüyanızı önemsiyoruz. Rüyanızı düzenleyip, aşağıdaki yorum kısmına eklediğinizde yorumu yapılacaktır. Dilerseniz rüyada karyola görmek sayfasını inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Eski Beyaz Karyola Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda benden yaşça küçük, henüz tahsili bitmemiş bir gençle ev hazırlığı yapıyormuşuz. Gencin annesi ise ters biriymiş. Her şeye burun kıvıran biriymiş.
Bize oturmamız için, alt kattan ama girişten daha aşağıda bir yer veriyormuş. Annem ise durumu olmadığı için “eski karyola takımlarımı veririm” diyormuş fakat diğer bayanın tavırları yüzünden “borca girerim alırım” diye düşünmüş.

Ela merhaba, gördüğünüz rüya gerçek yaşamdaki evlilik, evlenmek, bir yuva kurmak özleminizi ifade ederken aynı zamanda bu konuda büyük endişeler taşıdığınızı, kendinizi hazır hissetmediğinizi işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir