Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Bir Arkadaşını Görmek

Rüyada eski bir arkadaşını görmek neye işarettir?

Selam, ben bugün rüyamda yalnız dışarı çıkıyorum, akşam mı sabah mı bilmiyorum, bir ortama giriyorum ve çok kalabalık, tanıdığım insanlar var içeride, biraz disco tarzı bir yer karanlık. Ben o kalabalığın içinde kimler var diye insanların yüzüne bakıp çıkarmaya çalışıyorum, kim bunlar diye.

sonra benim son 2 senedir konuşmadığım bir arkadaşım var. erkek. birden onu görüyorum ama çok net bir şekilde görüyorum biri sanki ona ışık tutuyormuş gibi aydınlık onun oturduğu yer. üstünde yeşil ve çok eski bir model kazak var. ben yanına gitmek istiyordum konuşmak için ama uyandım.

Eski bir arkadaşını rüyada görmek açıklaması

Rüyada eski arkadaşı görmek; onunla henüz halledilmemiş kimi konular olduğunu simgeler. Bu hala ona duyulan ilgi olabileceği gibi, yaşananlardan ders çıkarmak, iç hesaplaşmada olabilir. Rüyanızın en önemli teması, çok dedikodulu bir ortamda bulunuyorsunuz ve bu ortam sizi rahatsız ediyor. İyi günler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Bir Arkadaşını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada eski arkadaş görmek
Rüyamda sürekli lisedeki eski arkadaşımı görüyorum, hiç abartmıyorum 10 15 kez aynı kişiyi rüyamda gördüm, üstelik kötü şeyler de değil, sevgili gibi rüyalar ama ben görmek istemiyorum, hiç aklımda yokken birini görmek delirtiyor beni, sizce neden görüyor olabilirim ve ne yapabilirim? Not: ben mezun olalı 3 yılı geçti.

Rüyada eski arkadaşı görmek
Rüyamda 1 yıl öncesine kadar görüştüğüm daha sonra nedenini bilmiyorum artık görüşmediğim birini gördüm. Telefonla konuşuyorduk sürekli. Konuştuğumuz şeyler görüştüğümüz zamanlarda ki gibiydi. Teşekkürler şimdiden.

Rüyada nefret ettiği arkadaşını görmek
Bir eski arkadaşımı gördüm, 2 sene falan oldu konuşmayalı, arada tek tük konuşuyoruz erkek o kişi ve şimdi ondan nefret ediyorum, gördüğüm yerde mahvetmek istiyorum, hep aklımda düşünüyorum bana yapılanlar bana dokunduğu için ve o kişiyle pek fazla iyi değildi aramız ama yine konuşurduk ve 2 sene oldu konuşmayalı, rüyamda görüyorum arada nedeni ne olabilir söyler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir