Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eski Damadı Görmek

Rüyada Eski Damadını Görmek Neye Çıkar?

Ben 64 yaşında 2 kız annesi kadınım. Büyük kızım 2 yıllık bir evlilikten sonra kocasıyla boşandı, neyse ki çocukları yok. Eski damadım önceleri melek gibi bir insanken sonrada huysuz, geçimsiz, kavgacı, saldırgan birisi oldu, neden böyle olduğunu anlayamadık ve sonunda kızımla ayrıldılar.

Dün gece rüyamda eski damadı gördüm. Elinde bir buket çiçek almış ve bizim eve gelmiş. Kızım rüyada onunla görüşmek istemiyor ve kapıyı açmıyor. Eski damadım rüyamda evden ayrılmıyor ve kapıda bekliyor. Ben çaresiz kapıyı açtım ve kızımın kendisini görmek istemediğini söyledim. Eski damat ise “onu çok sevdiğini, ondan ayrılamayacağını, kendisine bir şans daha verilemesini” söylüyordu. Ben artık bunun imkansız olduğunu, her şeyin bittiğini söyledim.

O anda eski damadımın bir yılana dönüştüğünü ve yerden sürünerek pantolumun paçasından girdiğini gördüm ve çığlıkla uyandım. Bunu neye yorumlamalıyım

Rüyada Eski Damat Rüya Tabiri

Nebahat Hanım merhaba. Rüyada eski damadını görmek genel anlamda rüya sahibinin reel yaşamında başkalarının sorunlarını çözmeye çalışırken kendi sorumluluklarını ihmal ettiğini ve bu nedenle yakınındaki insanların bundan zarar gördüğünü anlatır. Bu konuda damat rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyanın en ilginç kısmı ise eski damadın bir yılana dönüştüğünü görmek olup bu sanılanın aksine rüya sahibinin yaşamında güzel gelişmeler yaşayacağını ya da kişinin yaşamında olumlu değişilikler olacağını, yaşam kalitesi, sağlık ve huzuru bulacağını gösterir. Buna benzer bir rüya yılana dönüşmek sayfasında incelenebilir. Yılanın pantolon paçasından girmesi ise içinizdeki bazı gizli korkuların açığa çıkmaya başladığını ve sonunda huzura kavuşacağınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir