Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Dostunu Görmek

Rüyada eski dostunu görmek ne demektir?

Uzun süredir konuşmadığım ve bu konuşmamanın altında tatsız bir olay yatan eski dostumu rüyamda gördüm. Rüyamda ise birbirimizden özür diliyoruz ve barışıyoruz. Ayrıca arkadaşımın annesi de seviniyor bu barışma durumuna. Birlikte onun okuluna gidiyoruz. O formasını giymişti fakat ben sivil olarak gitmiştim. Bir sınıfa girmiştik ve arkadaşımın önündeki sıraya oturdum.

Erken kalkmışız ve uykum olduğu için başımı sıraya koydum. Daha sonra bir kız öğrenci, başka bir öğrenci ve öğretmen arasındaki olayı anlattı, biz de idareye yani müdür yardımcısının odasına gitmiştik. Olaydaki kız öğrenci ağlıyordu ve bunu görünce arkadaşımla beraber üzgün bir şekilde sınıfa geri döndük.

Anlamadığım şey şu, çok uzun süredir bir yanlış anlaşılma yüzünden araya dargınlık giren ve ne kadar kızgın olsam da çok özlediğim fakat bunu söylemeye bile çekindiğim eski en yakın arkadaşımı neden barışmış olarak rüyamda görüyorum? Uyandıktan sonra içimde burukluk olmadı dersem yalan olur. Peki ya bunun anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ediyorum. Kimden: Öznur, Cinsiyetiniz:Kadın, Yaşınız:17, Medeni Durumunuz:Bekar, Şu anki ruh haliniz: Endişeli, kaygılı, Anahtar kelimeler: eski dost, eski arkadaş, yakın arkadaşı görmek.

Rüyada eski dostunu görmek yorumu

Öznur merhaba, gördüğün rüya reel hayatta seni sıkıntıya sokan, rahatsız eden bir durum olduğunu ve durumdan çıkmak ya da en azından dertleşmek için bir dostunuzun varlığına ihtiyaç duyduğunu, bir yakınının bu konu hakkında sana yardım edeceğini simgelemektedir.

“Rüyada Eski Dostunu Görmek” için bir yanıt

3 ay önce askerden geldim, şu aralar çok büyük sıkıntılı günler geçiriyor es dost maddi manevi ömrüm boyunca hiç gormedigim yasamadigim sıkıntıları yaşıyorum. Bugün gece uyudum ve rüyamda askerde samimi olduğum sözüne guvendigim sevdiğim dostumu gördüm ziyaretime gelmişti. bu neye işarettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir