Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaş Görmek

Rüyada eski erkek arkadaş görmek neye işaret eder?

İyi günler, rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm. Okul gibi bir yerdeyiz ve ben ondan hamileyim ama sarı saçlı, oldukça bakımlıyım, sanki o günü bekliyormuşum gibi. Sınıfta karnım burnumda ve eski erkek arkadaşım (ilk aşkım ) yanaklarıma öpücük konduruyor “ne yapıyorsun git” diyorum, sanırım görüşmüyoruz uzun zamandır, çünkü ona duyduğum nefret rüyamda devam ediyor. Sınıf dağılınca sancılanıyorum, ağrılarım başlıyor ve beni doğum odası gibi bir yere alıyorlar, çok korkuyorum nasıl doğuracağımı düşünüyorum sonra uyandım.

Bunun manası nedir? Not: Eski erkek arkadaşım şu an evli. Ben bekarım.

Rüyada eski erkek arkadaş görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada eski erkek arkadaşRüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Eski bir çocukluk arkadaşını görmek ise Heyecan, özgürlük, gençlik canlılık anılarını hatırlamak gerektiğini simgeler. Rüyada eski erkek arkadaşın acı çektiğini görmek, onu üzgün görmek, eski hakkında düşünmeyi bırakıp hayatınıza hareket katmanız gerektiğini temsil eder.

Eski erkek arkadaşının pişman olduğunu görmek rüya sahibinin yeni bir acı çekmemek için atacağı adımlarda daha dikkatli olması gerektiğini ifade eder. Eski erkek arkadaşını bir başkasıyla görmek rüya sahibinin  yaşamında bir dönüm noktasında olduğunu işaret eder, kişinin yeni bir sevgili bulmak, yeni arkadaş bulmak, yaşadığı ortamı değiştirmek, yeni bir gruba girmek gibi bir şeylere son verip yeni bir başlangıç yapmasına işarettir.

Eski erkek arkadaşını çıplak görmek, uyanık hayatınızda o arkadaşınızla ilgili olarak merak ettiğiniz şeyler olduğunu simgeler. Bu onun merak etmek olabileceği gibi, onun gerçek duygu ve düşüncelerini anlamaya çalışmak ya da hatalarınızı tespit etme isteği olabilir. Eski erkek arkadaşla ilişkiye girmek, ilişkiye girdiğini görmek, önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunuzu, kendini tanıma konusunda mesafe aldığınızı simgeler.

Eski erkek arkadaşınızın mevcut ilişkiniz hakkında önerilerde bulunduğunu, sizi eleştirdiğini görmek eski erkek arkadaşınız ile yaptığınız hataları tekrarlamamak için tedbirli olmanız gerektiğini belirtir. Eski erkek arkadaşından mesaj almak, mesaj aldığını görmek geçmişteki bir ilişkinin bir sonucu olarak ortaya kimi kendini savunma alışkanlığından kurtulmanız ve etrafında oluşturduğunuz duvar veya zırhı kaldırmanız gerektiğini işaret eder. İnsanlara yeniden güvenmeyi öğrenmek gerektiğini simgeler. Eski erkek arkadaşı bir hastanede görmek, ilişkinizin iyileşme sürecini tamamlamış olduğunu ve sonuç alamayacağınızı gösterir.

Eski erkek arkadaşını takım elbiseli olarak görmek güven verici ve besleyici bir ilişki yönlerini arayan biri olduğunuzu gösterir. Eski erkek arkadaşından hediye aldığını, çiçek aldığını görmek ilişkimi geri istiyorum olduğunu ima etmekle birilikte bu isteğin tek taraflı olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada ölmüş eski erkek arkadaşı görmek genel olarak rüya sahibi kişinin karamsarlık, umutsuzluk, kendini güçsüz hissetmek veya benzeri bir nedenle gerçek yaşamında sorunlarla mücadele edip, onları çözmekten ziyade o sorunları görmezden geldiğini, mücadele etmediğini ve sorunların büyüyerek çözülemez hale geldiğini işaret eder.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaş Görmek” için 10 yanıt

Rüyamda eski sınıf arkadaşlarımı görüyordum biri bana aşıktı ben onların okul servisine biniyordum ve bana aşık olanla tartışıyorduk rüyada gerçekteki gibi değillerdi çok garipti

Merhaba rüyamda cok uzun süre önce ayrıldığım eski erkek arkadaşımla güya evlenmişiz ve bir kaç gün önce birlikte olmuşuz, ikimizde hatırlamıyoruz, sonra tekrar birlikte oluyoruz. “Benim gururumu okşayacak şeyler söyle” diyor bana. Annesine gitmek istiyorum. Annesi beni seviyor. Yemek götürecekmişiz. Ama ben bu arkadasın evli olduğunu düşünüyorum.

Sugibisine cevap,
Gördüğünüz rüya hakkında sayfada yazan açıklamadan bir mesaj çıkarabilirseniz lütfen düşünün, yeni bir bilgi ekleme imkanı görünmüyor.

Bugün tekrar onu rüyamda gördüm. evine gizliden girmişim bir sürü elbise var ama mor rengi gözüme çarpıyor mor mont kıyafet. Sonra kapı çalınıyor açmıyorum. Kapıyı calan komsu gidiyor. Kapıdan çıkıyorum iki çocuk üstü örtülü uyuyor. biri erkek biri kız. Ben gizliden cıkıyorum. Annesi alt katta lavaboda. çıkarken ablasını görüyorum görmemezlikten geliyorum oda beni. Sonra günesin batısına dogru onu görüyorum oda beni görüyo sonra tekrar dönüp bakıyo.yoluma cıkıyo ben görmemezlikten gelip yoluma devam ediyorum. Oda bir şey demiyor. bir süre sonra yani 10 adım sonra bayılıyorum. sonra uyandım.

Rüyalarınızı rüya gönder sayfasından hakkınızda bilgi vererek gönderirseniz sağlıklı yorum yapılabilir. Örneğin şu anda yeni bir ilişkiniz varsa bu rüya geçmişteki hataları yeniden yapmamak gerektiğini anlatabilir ya da yalnız iseniz pişmanlıkları işaret eder.

Rüyamda eski sevgilimi karısıyla gördüm evine geliyor kıyafetleri sanki cenazeye geliyor gibiydiler çoktan görmüyorum zaten onu ne yorumu olabilir

Gülay selam, gördüğün rüya iki anlam taşıyabilir. Birincisi yaşadığın bazı pişmanlıkları işaret edebilir. İkincisi ise üzülmemek, bir daha hayal kırıklığı yaşamamk için geçmişte yapılan hataları tekrarlamamak gerektiğini işaret edebilir.

Rüyamda bugünlerde çok sık bi şekilde eskiden aynı sınıfta oldugum çok yakın bir erkek arkadasımı görüyorum ama çok sık bi şekilde. O arkadasımla eskiden biz çok yakın arkadaşken bana aşık oldugunu söylemişti ve çok ısrar etmişti sevgili olalım diye. Onu gerçekden çok seviyordum ama gercekden arkadasca mıydı bilmiyorum, istemedigimi söylemiştim. Şimdi o şehirde değilim ona çok uzagım ama 3 hafta önce falan sosyal medyadan eski sınıfımdaki tüm eski arkadaslarıma bakdım, onunkine de bakdım ve o gün bu gündür aklımdan çıkmıyor, eski günleri çook özledim haala arkadas kalmayı isterdim. Aklımdan çıkmamasının nedenini ise bilmiyorum. Ama çok sık rüyama girip sanki haala ben ona hayır dediğim için bana dargın davranıyor ve bende sürekli ona açıklama yapmaya çalışıyorum.

Rüyamda eski erkek arkadaşımın tanıdığım bır kızı hamile bıraktığını gordum ve o esnada cok ağlamıştım anlamı ne olabilir? Şimdiden teşekkürler.

Rüyamda eski erkek arkadaşım bana “bu içimdeki sevgi değil, aşk değil, nefret” diyecek oluyor ki ben bir anda uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir