Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşı Başka Kızla Görmek

Rüyada Eski Erkek Arkadaşı Başka Kızla Görmek Neye Çıkar?

Merhabalar, eski erkek arkadaşımı rüyamda başka bir kadınla gördüm ve buna rağmen onunla konuştum, bana mutlu olduğunu söyledi, içimden delirdim belli etmedim. Daha sonra kız arkadaşını dayanamayıp dövdüm, ırmak gibi bir yere fırlattım, kız hiç sesini çıkartmadı. Eski sevgilim sinirlendi onu korumaya çalıştı ve o sıra kız geldi eski sevgilimi öptüm ve gülümsedi.

Sonra tartışmaya başladım bir anda polisler benimle konuşmak istiyormuş, kendimi kendi evimde buldum ve eski sevgilimde yanımdaydı ve ünlü bir bayan sanatçı benim hocam imiş ona durumu anlatıyordum, beni azat ediyordu, çok üzgündüm yardımcı olursanız sevinirim admin. Kübra.

Rüyada Eski Erkek Arkadaşı Başka Kızla Görmek Tabiri

Kübra merhaba, gördüğün rüyanın ana unsuru eski erkek arkadaşını rüyanda görmek olup onun başka bir kadının yanında olması ve senin rüyada o kadını dövmen ise tali unsurlardır. Lütfen ilk önce rüyada eski erkek arkadaş sayfasını oku. Sayfada anlatıldığı gibi eski erkek arkadaşın görülmesi rüya sahibinin kendini daha özgür hissedeceği bir ilişki arzuladığını gösterir. Eski erkek arkadaşını bir kızla görmek rüya sahibinin  yaşamında bir dönüm noktasında olduğunu işaret eder, kişinin yeni bir sevgili bulmak, yeni arkadaş bulmak, yaşadığı ortamı değiştirmek, yeni bir gruba girmek gibi bir şeylere son verip yeni bir başlangıç yapmasına işarettir. Onu dövmeniz ise kendinizi artık daha güçlü hissetmeye başladığına delalettir çünkü rüyada birisini dövmek kişinin güçlü olmasına işaret eder, ilişkide güçlü taraf olmak istediğini simgeler.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşı Başka Kızla Görmek” için bir yanıt

Yakın bir ailem ailem beni sevgilimden ayirdi, ikimizde bu duruma zor katlaniyoruz, konusmamaya calisiyoruz. Rüyamda kücük bir kız cocugunun onun elini tuttugunu gördüm. Benim cocugum degildi diye bir his canimi yakti kalkinca o icimdeki daralma devam etti. Yorumlayabilirseniz cok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir