Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşı Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek neye işaret eder?

Uzunca bir zamandır eski erkek arkadaşımı rüyalarımda görüyorum. Benden yardım istiyor sürekli bir rüyada ağlıyorum annesi saçımı okşuyor ağlama kuzum diyor bakıyorum oda ağlıyor. odaya bir adam giriyor meltem kim diyor yardıma gereksinimi var diyor annesi koş koş diyor camdan bana sevgilimi gösteriyor elinden bir kadın tutmuş onu yürümesi için zorluyor oda gülümsüyor ama 2 adım daha atarsa önünde yolun altında kazıklar var çukur var ama görmüyor. camdan atlıyorum 3. kattan ama bana bir şey olmuyor tutmak isterken ayağım kayıyor kadın tutup beni o çukura itiyor sevgilim belimden tutuyor kurtarıyor.

Başka bir rüyada gene bu kadın yemek getiriyor yer sofrasında yemek yiyor sevgilim sağ tarafta silah sol tarafta hançer var ortada yemek kadın yemeği koyunca kıs kıs gülerek odadan çıkıyor yemekten yediğinde boğazında kalıyor yardım et diyor elini tutuyorum ama uyanıyorum orada. bir başkasında annesini görüyorum bana sana bir emanetim var diyor bir bebek veriyor kucağıma bakamam diyorum senden başkası olmaz senin o diyor beyazlar giymiş annesi adı ne diyorum sevgilimin adını söylüyor. yüzü bana dönük geri geri çıkıyor odadan sonra o bebek birden büyüyor sevgilimin şimdiki hali oluyor yanımda.

Bir rüyada yatakta yatıyoruz sarılmak istiyorum ama elin görünmez bir duvara çarpıyor dokunamıyorum bir daha bir daha deniyorum gene olmuyor sonra ikimizin yastıkları arasında bir muska görüyorum sonra sevgilim beni görmeden kalkıp gidiyor yataktan . en son bugün onun yeni bir sevgilisi var şuan onunla görüyorum kızın kolunda 6 tane altın bilezik var ve eski sevgilimi zorluyor dışarı çıkmak için ama dışarısı mahşeri kalabalık karışık insanlar kaçıyor savaş yeri gibi ama kız sürekli çıkalım diyor uzakta bir çatıda da keskin nişancı ver camdan sürekli eski sevgilimi takip ediyor sonra kız madem çıkmıyoruz dışarı barı camdan bakalım balkondan diyor cama doğru gidiyorlar
içeride oda kapısının arkasında siyah kıyafetli bir adam saklanmış pusuda duruyor ama adamın yüzün görmedim rica ediyorum bana bu rüyaların açıklamasını yapın korkuyorum ben hala seviyorum onu başına bir şey gelmesinden, Allah rızası için bana bu rüyaları yorumlar mısınız lütfen

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek yorumu

Bu konudaki detaylı açıklamayı eski sevgili  sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski erkek arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşı Görmek” için 4 yanıt

Ablam rüyasında eski erkek arkadaşımı görmüş
İyi günler, sitenizin üyesiyim, üye adım sessiz yasemin. Ayrıldığım ama ailesiyle ve kendisiyle sık olmasa da ara ara görüştüğüm, ciddi bir ilişkim olan eski erkek arkadaşımı ablam rüyasında görmüş, yorumunuzu rica ediyorum.
Ablam rüyasında eskiden yaşadığı şehirde dolaşırken önünde bir bey görüyor, yaklaşınca bu kişinin benim eski erkek arkadaşım olduğunu fark ediyor. Ancak hem oymuş hem de şismalamış ve değişmiş. Selamlaştıktan sonra ablam orada ne işinin olduğunu soruyor o da o şehirde kalacağını söylüyor, bu arada ablam yanındaki iki genç kızı fark ediyor, ablamın merakını görünce onlarla aynı odada ama araya perde çekerek uyuyacağını söylüyor.
Ablam parmağındaki alyansı fark ediyor “evlendin mi “diye sorunca eski erkek arkadaşım ablama eğilerek “kardeşinle evlenmeden kimseyle evlenmem ben “diyor.
Bu rüyanın tabiri nedir? şimdiden teşekkür ederim.

sessiz yasemin merhaba,
Ablanızın rüyası klasik bir eski sevgiliyi, eski arkadaşı görmek rüyası olup, tek farkı ablanızın sizin eski arkadaşınızı görmesidir.
Bu tür rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Ancak bu rüyalar aynı zamanda eski arkadaşınız ile aranızda her şeyin bitmediğini, bir umut, bir ışık olabileceğini ya da iki oldun insan gibi bir araya gelip yapılan hatalardan bir ders çıkarmak gerektiğini de işaret edebilir.

Ben ruyamda eski erkek arkadasimin ablamla gorustugunu gordum. Gercekte ayrilali 3 uc ay oldu. Hersey yolundayken birden ayrildi benden. Bizim gelecegimiz yok dedi. Neden diye sordum, cevap vermedi, bir seyde soylemedi. Ruyalarimda pek gormuyorum, ama dunkunden cok etkilendim. Ruyamda ben ablamin yanindayken ariyor ablami konusup, gulusuyorlar. Ablama ne yapiyorsun sen, diye kiziyorum. Kizma, unut onu o beni istiyor diyor. Onu aramaya calisiyorum, ulasamiyorum. Hatta kayboluyorum, cunku o sinirle disariya cikmistim, yuruyorum bi bakiyorum hic bilmedigim bi yere gelmisim.. Bu ne anlama geliyor? Bu arada gercek hayatta boyle bir sey olmasi munkun degil. Yorumunuzu bekliyorum.

Hasret selam,
Rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında eski sevgiliyi başkasıyla görmek bölümü ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir