Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Kazada Öldüğünü Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşının kazada öldüğünü görmek neye delalettir?

Bir kaç gün önce gördüğüm rüyada eski erkek arkadaşımın bir araba kazasında öldüğünü gördüm. Çok az şey gördüm, kazanın nasıl olduğunu görmedim. Sadece kaza yapmış aracın içine baktım ve onun ölüsünü gördüm. Aracıda hatırlamıyorum.

Son zamanlarda onu rüyamda çok fazla görüyordum. Onu fazlamı düşünüp rüyamda öldürdüm acaba. Rüyamı açıklarsanız sevinirim. Eski arkadaşın öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?. Teşekkürler. 20 öğrenci bekarım. Kız.

Rüyada eski erkek arkadaşının kazada öldüğünü görmek yorumu

Rüyanız o erkek arkadaşınızdan ayrıldığınız için derin acılar çektiğinizi ifade ediyor. Bu acıları çekmektense arayın onu. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski erkek arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Kazada Öldüğünü Görmek” için 4 yanıt

Rüyada erkek arkadaşının öldüğünü görmek neye işaret eder
Bu sabah yine bir rüya gördüm, eski erkek arkadaşım rüyamda ölmüştü, çok üzülüyorum ölümüne, arkadaşlarıma soruyorum “ne oldu, gömdüler mi” diye ama kimse bilmiyor. Bunun açıklaması nedir?

Derya merhaba, Gördüğün rüya ilk bakışta sanıldığı kadar ölüm gibi kötü bir anlamı olmayıp, onun uzun ömürlü olacağına delalet eder. İçinizde bir kin ya da beddua varsa onu terk etmeniz yönünde bir uyarı da verebilir. Unutmayın kin cahillere has bir duygudur şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada eski erkek arkadaşının kaybolduğunu ve öldüğünü görmek
Öncelikle merhaba. 1,5 aydır yeni bir ilişkim var. Gece rüyamda 9 ay birlikte olduğum eski erkek arkadaşımı gördüm. Kaybolmuştu çok panikti herkes, ben de öyle. Her yerde onu aradık günlerdir kayıpmış. Uzun süre aradık sonra onu ölü bir şekilde benim evime getirdiler. Çok ağladım çok kötüydüm üstü beyaz örtüyle kapalıydı uzun süre başında bekledim sarıldım ağladım. Sonra ölü birden kıpırdadı korktum hemen yüzünü açtım gözlerini açtı sevinç çığlıkları attım ağlaya ağlaya sarıldım. Koştum içeri anneme babama haber verdim onlara da sarıldım. Sonra uyandım ama gerçekten çok korkmuştum. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.
20, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu,

Görmüş olduğun rüya, şu anki ilişkinde üzüntü yaşamamak için eskiden yaptığın hatalardan ders alıp, yeniden yapmamak, vicdan azabı çekmemek gerektiğini uyaran değerli bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir