Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşın Nişanlısını Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşın nişanlısını görmek neye işarettir?

Merhaba, Benim eski erkek arkadaşım 8 Eylül’de evleniyor. Nişanlılık sürecinde sürekli gel-gitler yaşadı. Evliliğe hazır değilim, nişanlanınca beklentiler değişti, aşık değilim türü konuşmaları oldu. Hatta nişanlısını defalarca aldattı. Bunlara rağmen evlenecek.

Rüyamda karakteristik bir yüzü olan iri yeşil gözlü bir kız, karşıma oturmuş “biz birbirimize aşığız, bırak artık peşimizi” diyor. Sonra aynı kızı başka bir ortamda görüyorum. yine bana “biz birbirimize 3-4 yıldır aşığız” diyor. Yalnız ben eski erkek arkadaşımın nişanlısının fotoğrafını gördüm ve rüyamda gördüğüm kız kesinlikle eski erkek arkadaşımın nişanlısı olan kız değil. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar. Selma’nın rüyası Rüyanın unsurları yeşil gözlü kız, eski erkek arkadaşı, fotoğraf. 29 Ağustos 2012, 11:35

Rüyada eski erkek arkadaşın nişanlısını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada eski erkek arkadaşın nişanlısını görmekSelma Merhaba, rüyanız bilinen eski sevgili, eski arkadaş kategorisinde olup yeni bir mesaj vermemekte, geçmişte yaptığınız hatalardan ders çıkarmanız gerektiğini, içinde bulunduğunuz kızgınlık veya kıskançlık gibi duygulardan uzaklaşmanız gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Rüyanızın verdiği en önemli mesaj anılardan uzaklaşmanın size yarar getireceğini belirtirken, bunun kafa karışıklığından kurtulmanızı sağlayacağını ifade etmesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşın Nişanlısını Görmek” için bir yanıt

33 yasindayim, bekarim, ev kızı. Eski erkek arkadaşım nişanladı, bana ümit vererek başkası ile nişanlandi. Rüyamda benim eski erkek arkadaşım nişanlısı ile bizim evimize geliyorlar, üzerinde bir örtü nişanlısı ile öpüşüyorlar, bende kenarda onlara baktım. Sonra nişanlısı geliyor benimle konuşuyor ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum, eski sevgilim benimle hiç konuşmadı ama nişanlısı ile konuştuk, bu ruyama yorum yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir