Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşın Barışmak İstediğini Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşın barışmak istediğini görmek nedir?

Rüyamda eski erkek arkadaşımın benimle tekrar barışmak istediğini gördüm. (2.5 senelik bir ilişkinin ardından evlilik teklifi beklerken terk edildim ve 3 senedir unutamadım onu.) Kabul ediyorum fakat yüzü simsiyah görünüyor bana. Çok korkuyorum ondan. Gözlerimi kapatıyorum ama hala korkum geçmiyor. Kabul edemiyorum onu ama içimde de büyük bir sevgi var. Yüzü çok korkutucu.

İlk kez rüyamda bu şekilde gördüm onu. Bunun bir açıklaması olması gerektiğine inandım. Rüyamın sadece bu kısmını hatırlıyordum uyandığımda. Onun simsiyah yüzü ve benimle bu şekilde barışmak istemesi. 23 yaşındayım. Bekarım. Dizgi-Grafik Tasarımcısıyım. Karmakarışık bir ruh hali içerisindeyim. Karamsarım.

Rüyada eski erkek arkadaşın barışmak istediğini görmek tabiri

Hilal merhaba, lütfen ilk önce rüyada eski erkek arkadaş görmek sayfasını inceleyin, sayfada anlatıldığı gibi bu aslında sizin kendinizi daha özgür hissedeceğiniz bir ilişki istediğinize delalettir.

Rüyanın dikkat çeken en önemli tarafı onun yüzünü simsiyah görmeniz olup bu sizin şu anda çok stresli olduğunuza ya da bazı kaygılar taşıdığınıza delalettir çünkü rüyada siyah yüz görmek rüya sahibi kimsenin derin bir stres altında olduğunu ya da büyük bir endişe yaşadığına alamet eder. Bakınız rüyada yüz görmek sayfası.

Bana göre bu rüya size içinde olduğunuz stres ve kaygılardan bir an önce uzaklaşmanın yolunu bulmanızı ve normal, huzurlu bir yaşama dönmenizi tavsiye etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir