Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşın Kederli Olduğunu Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşın kederli olması neye delalet eder?

Merhaba ben 18 yaşındayım, erkek arkadaşım askere gittiği için ayrılmıştık, hala onu çok seviyorum, 8 ay oldu yaklaşık. Rüyamda beni telefonla arayıp Çanakkale’ye çağırıyordu, ben hemen İstanbul’dan yanına gidiyordum, garip olan Çanakkale’de yapmıyor askerliğini. Çok üzgün kederli pişman derdini anlatıyordu, babasının ona küçüklükten beri hiç iyi davranmadığını “seni de kaybettim, sen de bıraktın beni” diyordu, eline bir çakmak almış avuç içlerini yakıyordu “yapma” deyip alıyordum elinden çakmağı.

Sonra ortaya büyük bir pasta geliyor çikolatalı ama hepsini ona veriyorum, bazen o kendi yiyor bazen ben yediriyodum, sonra pastayı yarım bıraktı, o sıra da yatsı ezanı sesini duydum, sonra da ablam geldi “siz gitmiyor musunuz İstanbul’a” dedi böyle uyandım. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada eski erkek arkadaşın kederli olduğunu görmek yorumu

Rüyada eski erkek arkadaşını görmeniz aslında daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Onu üzgün görmek ise eski hakkında düşünmeyi bırakıp hayatınıza hareket katmanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada pasta görülmesi hayırlı, iyi kısmete işaret ederken ona pasta yedirmeniz çevrenizdeki insanlara yardım edeceğinize onlara malından pay vermek anlamına gelir.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşın Kederli Olduğunu Görmek” için 4 yanıt

Rūyamda devamlı sevdigim erkegi görūyorum, beni bırakıp giden acılar çektiren kişiyi onu başkalarıyla görūyorum, dūn gece onu telefonla aradım sesimi çıkarmadım, o kendi kendine baya konuştu, sorular sordu ben hiç birine cevap vermeyip kapattim, o an kendimi mutlu ama tedirgin heyecan içinde hissediyordum tesekkurler hocam. 21, Kadın, Bekar, Serbest

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya geçmişin izlerinden, yaşadığın hayal kırıklığı ve pişmanlıklardan bir an önce kurtulup, yaşamakta olduğun iç hesaplaşmayı bir an önce tamamlamak ve huzura ermek gerektiğini anlatmaktadır. Bu hesaplaşmayı bir an önce yapmadığın takdirde bu tür rüyalar görmeye devam edebilirsin.

Eski erkek arkadasimi ruyada gordum ( artik hic gorusmuyorum) Bana ruyamda, sana çok haksizlik yaptim dedi, bu ne anlama gelir? 43, Kadın, Dul, Çalışıyor.

Papatya selam, eski erkek arkadaşını rüyada görmek rüya sahibinin bundan sonraki ilişkisinde daha özgür olmak istediğini, kısıtlanmak istemediğini gösterir. Onun pişman olması ise aslında sizin yeni bir acı çekmemek için atacağınız adımlarda daha dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmektedir. Bu konuda rüyada eski erkek arkadaşı görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir