Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Erkek Arkadaşın Kız Kardeşini Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşın kız kardeşini görmek neye çıkar?

Ben 22 yaşında bir üniversite öğrencisinin. Eski erkek arkadasimla 2013 ağustosunda 2015 hazirana kadar süren bir ilişkim oldu ve pek de hoş olmayan bir şekilde ayrıldık. Zaman zaman onu özlüyor, zaman zaman da yaptıklarını düşünerek artık yüzünü bile görmek istemiyorum. İlişkimizi bitiren bir sorun da onun beni ailesinden gizlemesiydi, beraber olduğumuz süre zarfında ve ayrıldıktan sonra bile ailesi onun bir kız arkadaşı olduğunu bilmedi. Bugün içinde onun da olduğu ve beni çok etkileyen bir rüya gordum. Onun kız kardeşinin olduğu okul gibi bir ortama gidiyormuşum, kız kardeşiyle tanışıp biraz sohbetten sonra “ben senin abinin eski sevgilisiyim” diyormuşum. Kız önce bir şaşırıp gülmeye başlamış, neden deyince de “yıl 3000” gibi bir şey diyormuş ama dalga mı geçiyordu ciddi miydi anlayamadım.

Sonra birden bire eski sevgilimin düğününün ortasında buluyorum kendimi, hem üzülüyor hem de sinirleniyorum. Benden esirgediği şeyleri başkasına sunması çok zoruma gitmiş. Evlendiği kızı görüyorum sonra, fiziksel olarak benim tam zıttımmıs. Kızı beğenmiyor ve “peh tipe” bak diyormuşum. Eski sevgilim de beni orada gördüğüne hiç memnun değilmiş. Oradan çıkıp konusabilecegim birini aramaya başlamışım. Tam bu esnada da yanimdan kamyonet tarzı yüksek bir araba geçmiş, arabayı eski sevgilimin evlendiği kız sürüyormuş, yanında da eski sevgilim oturuyormuş. Kız beni görünce bir tepki vermemiş ama eski sevgilimin yüzünde oh olsun sana misali acımasız bir ifade belirmiş ama bu esnada yüzü kendi yüzü değilmiş ama o olduğunu biliyormusum. Düğünleri bile olmuş, balayına gidiyorlarmış. Bunları görünce kahrolup ağlamaya baslamisim. Daha sonra yanıma eski sevgilimin bir arkadaşı (gerçek hayatta olmayan biri) gelip ne olduğunu soruyormus, ağlayarak ona anlatmışım.

Daha sonra anneannemin evine gelmişim ama orada da işler karisikmis. Ne olduğunu hatırlamıyorum ama pek olumlu şeyler hissetmiyorum. Nasıl olduğunu hatirlamadigim bir şekilde eski sevgilimin ortak bir arkadaşımızın evinde buluyorum kendimi. Yine gerçekte olmayan biri. Dışarıda bir düğün varmış ve baktığımda eski sevgilimin düğünü olduğunu görüp sasiriyorum, “bunun düğünü geçmemiş miydi yahu” diyorum. Ama bu sefer işler daha farklı. Aşağıdan balkonda duran ortak arkadasimiza aşağı süslü düğün mendillerinden atmasını istiyor. Onun attığını beğenmiyor, ben o arkadaşa bir mendil veriyorum, o da atıyor ve eski sevgilim de bunu beğeniyor. Bu esnada beni gormuyor ama orada olduğumu bilip beni görmek istiyormuş gibi bir hali varmış. Hem çıkıp görünmek istiyormusum hem de hiç istemiyormusum. Ama merakima yenilip şöyle bir çıkıp bakiyormusum, yüzü yine kendi yüzü değil ama o olduğunu biliyormusum. Üzerinde kiremit renkli bir damatlık varmış, beni gördüğüne sevinmiş gibiydi. O an onu hem ozlemis ama hem de evlenip bana ihanet ettiği için ona öfkelenmis hissetmisim. Bu esnada da uyandım, bu rüya beni gerçekten çok etkiledi, yorumunu için şimdiden teşekkürler. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada eski erkek arkadaşın kız kardeşini görmek yorumu

Değerli arkadaşım, görmüş olduğun rüyanın temel unsuru eski sevgiliyi görmek olup bu konuda geniş bilgiyi eski sevgili rüya tabiri sayfasında okuyabilirsin. Burada öne çıkan konular ise eski sevgilinin kız kardeşini görmek ve eski sevgilinin evlendiğini görmektir.

Rüyada eski sevdiğiniz kişinin kız kardeşini görmeniz gelecekteki ilişkinizde beraber olacağınız kişiyle ilişkinizde yeni bir aşamaya geçmeden birbirinizi çok iyi tanımak gerektiğini aksi halde hüsran yaşamanın söz konusu olabileceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşın Kız Kardeşini Görmek” için 3 yanıt

Erkek arkadaş ile tartışmak
Rüyamda erkek arkadaşımla okul gibi bir yerdeyiz, tartıştık. Tartışma sonrasında erkek arkadaşımı baş örtülü biriyle sarmaş dolaş gördüm. Kız erkek arkadaşımın omuzuna yaslanmıştı. Aniden gittim erkek arkadaşım pişkin bir tavır takınıyordu. Ardından telefonunu aldım karıştırmak için ver onu bana diye arkamdan geldi. Mesajlara girdiğimde o başörtülü kişiyle mesajlaşmalarını gördüm. Yani bizim tartışma öncesinde de konuşuyorlarmış, tartışmamız bahane olmuş. Lütfen yorumlar mısınız ? Bekarım, 23 yaşındayım, öğrenciyim. İçinde bulunduğum ruh hali şüphe ve üzgünlük.

Özlem merhaba, Rüyada biriyle tartıştığını görmek uyanık hayatınızda bazı süregelen sıkıntılarınız olduğunu simgelerken, bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmak gerektiği anlamına gelir, bakınız rüyada tartışmak sayfası.

Biz arkadaşlarımla bir yerde oturuyoruz ve bi video izliyoruz yanimizda da eski sevgilimin annesi ve kız kardeşi varmış bu bizim düğün videomuz siz nasl izliyorsunuz falan diyip yüksek sesle birazda gülerek söyledi. Sonra biz kız kardeşi ile arkadaşlarım geziyoruz falan en yakın arkadaşımla baya samimi oluyorlar ama benimle pek olmuyordu kız kardeşi sonra bi erkek geliyodu elinde köpekle alan beni korkutuyodu kızkardeşi korkma falan diyodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir