Rüyada Eski Erkek Arkadaşın Öldüğünü Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşın ölmesi neye çıkar?

Merhaba, en yakın kız arkadaşımın ve benim eski sevgililerimiz de birbiriyle yakın arkadaslardı. İkimizin ilişkisi de çok kısa sürdü ve bitti. Sonra onlardan haber almadık. Rüyamda ikimizin de eski erkek arkadaşı ölmüş. Biz böyle şaşkınız. Ben ağlıyorum. Diyorum ki “ne ben onu tam tanıyabildim ne de o beni tanıyabildi. İkisine de izin vermedi”.

Sonra kız arkadaşım da aynısını söylüyor. Bizde de aynısı oldu diyor. Kız arkadaşımda bugün rüyasında onları görmüş. Halay çekiyorlarmış, ona “sen de gel halaya katıl” demişler, o da katılmış. Rüyada erkek arkadaşın öldüğünü, rüyada ölülerin halay çektiğini görmek ne demek? lütfen yanıt verir misiniz?

Takma isim : ella
Yaşınız : 25
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Durgun
Anahtar kelime : Ölüm, eski erkek arkadaş, halay çekmek

Rüyada eski erkek arkadaşın öldüğünü görmek neye yorulur?

Eski erkek arkadaşınızın öldüğünü görmeniz, uzun ömürlü olunacağına işarettir. Bu rüya kimi toplumlarda arkadaşın ölüm haberini almak olarak ta açıklanmakta ancak batı dünyası buna katılmamaktadır.

Rüyada halay çeken birilerini görmek, çevrenizde sizi aralarında görmek isteyen birileri olduğunu işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir