Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşını Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşını görmek nasıl yorumlanır?

Merhabalar.  Ben 1. 5 yıldır erkek arkadaşımdan ayrıyım. Kendisi şu anda nisanlı. ayrılmayı ilkte ben istemiştim çünkü içimdekileri anlatamıyordum. Sonra barışmak istedim ama olmadı, daha sonra barışır gibi olduk başka şeyler girdi araya, sonrada nişanlandı zaten. Rüyamda Çamlıca tepesinde oturuyoruz, o anlatıyor ben dinliyorum. Ben normalde duygularını söyleyebilen biri değilim, içimden diyorum ki “bu adam nisanlı, nasıl olacak bu”. çaktırmadan parmağına bakıyorum parmağında yüzük yok. “peki nasıl olacak” bu diyorum, “gel” diyor “ben sana anlatacağım”.

Bizim sürekli buluştuğumuz bir yer var oraya çağırıyor beni, oradan kalkıyoruz, yanımızda çocuklarda var. İkimizde kendi arabasıyla gitmişiz oraya. O bir çocuğu alıp arabasına biniyor, ben arabamı arıyorum, bulamıyorum, yerler buzlanmış. İçimden diyorum ki “insan bir dönüp arkasına bakar”. Rüya aklıma çok takılıyor, bir kaç gün sonra bir yere giderken ben yarı yolda duruyorum ileri gidemiyorum. yanıma geliyor beni kaldırıyor.

Rüyada eski erkek arkadaş1 hafta sonra rüyamda benim eve gelmiş ama biz taşınmışız. 2 kadın 1 adam var, eski erkek arkadaşımda karşıda oturuyor. Nişanlısına bağırıyor, benim için diyor ki “hayatımda tanıdığım tek karakterli insandı” ama ben orada değilim sanki. İçimden diyorum “bunlar bu kavgadan sonra kesin ayrılırlar”,  yine yüzüğüne bakıyorum elinde alyansı yok farklı bir yüzük var, eski Osmanlı yüzükleri gibi, kalın ama taşı yok, yüzüğün iç tarafını görüyorum.

2 kadın 1 ADAM VAR DEMİŞTİM, o bayanlardan biri bana adamı öneriyor, adam ilk bakışta beğenmiş beni. Yanımdaki kadına çiçek, bana da yüzük getiriyor, ben pek umursamıyorum. Eski erkek arkadaşımı karşımda görünce onu kıskandırmak için takımı takacağım, çantama bakıyorum gümüş bileklikler var, bir kaç tane birden bileklik almış oluyor bana beni beğenen kişi, taşlı ama o arada yüzükte takıyorum. Tek taş gibi değil alyans da değil süs yüzüğü gibi. O arada eski erkek arkadaşımın eski nişanlısıyla da konuşuyoruz hatta bana yüzük getiren kişi onun tanıdığı oluyor.

Açıkçası ben bu rüyaları hacet namazı kılarak yattığım rüyalardı. nasıl yorumlayacağımı bilemedim. bu arada eski erkek arkadaşım 3 yıl öncede bir nişan atmıştı. Şimdiden teşekkür ederim. BK nın rüyası. Rüyanın ana unsurları çamlıca tepesi, 2 kadın, 1 adam, erkek arkadaş, alyans, Osmanlı yüzüğü, kalın yüzük, taşsız yüzük, çiçek getirmek, arkadaşımı kıskandırmak, gümüş bileklikler, süs yüzüğü.

Eski erkek arkadaşını rüyada görmek yorumu

BK Merhaba, rüyalarınız klasik bir eski erkek arkadaşı, eski sevgiliyi, eski nişanlıyı, eski eşini görmek rüyasıdır. Yani bu insanla henüz tamamlanmamış kimi konular olduğunu işaret eder. Bu konular kişiye göre değişiklikler gösterir. Özetle sıralamak gerekirse:

1. bir iç muhasebeyi gösterebilir. Hatalarınız yüzünden bir vicdan azabı ya da pişmanlığı simgeleyebilir ve çoğu zaman pişmanlık fayda sağlamaz.
2. yaşadıklarınızdan ders alıp yeni ilişkinizde bu hataları tekrarlamamanız gerektiği konusunda ders verebilir.
3. o kişiye karşı iyi hisleriniz devam ediyor olabilir, yeniden bir araya gelme özleminizi ifade edebilir.
4. bir duygusal boşluk veya manevi travma döneminde bilinçaltınız o kişiyi anarak ondan güç almayı deneyebilir.
5. en önemlisi; iş işten tam geçmediyse bir araya gelip, iki olgun kişi gibi sorunları tartışıp, daha güzel, daha uyumlu, daha sağlam bir ilişkiye yeniden adım başlamak için bir adım atmanız gerektiğini gösterebilir.

Bana sorarsanız sakin kafayla içinde bulunduğunuz ruh halini göz önüne alarak rüyanızın bu beş maddeden hangisine daha yakın olduğunu tespit edip ona göre mesajı bulmanız gerekmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski erkek arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşını Görmek” için 6 yanıt

süreklı olarak eski erkek arkadasımı ben ve annem ruyamızda göruyoruz. ciddi bir sekılde ayrılık yaşadık nişanlanacagımız gece. suclu olan oydu uzerınden bır bucuk yıl geçtı hıc bır seklde görusmuoruz. en son gördugumde tekrar istemeye gelmısler di. bu nedır acaba

Zeynep

Rüyanız, olumsuz düşünceleri yoğun olarak yaşadığınız bir dönem geçirmekte olduğunuzu, büyük bir iç muhasebe duygusu yaşadığınızı simgelemektedir.

en yakın iki arkadaşım nişanlıydı ve 2 ay önce ayrıldılar. rüyamda ikisinin barıştıgını ve bir anda cok iyi olduklarını öpüştüklerini gördüm sizce ne anlama geliyor?

Selam aleykum. 3 yildir evliyim, sik sik ruyada orta okuldan bir erkek arkadasimi goruyorum. cok rahatsiz oluyorum, bunun anlami nedir acaba? Tesekkur ederim.

merhabalar rüyamda eski sevgilimin bulunduğu ev ile benim evim karşılıklı ve oradan beni gizlice izliyor ve ben bunu fark edip gidip onun yanına ona kızıyorum, ben bağırıyorum ama o sadece dinliyor, böyle gördüm, bu kadar hatırlıyorum ne demek bu?

Merhaba, rüyada eski sevgilimin evinin önüne gitmiştim. Ben biri ile konuşarak eski sevgilimin dikkatini çekmeye çalışıyordum. O da beni duydu ve görmezden geldi. Parmağında yüzük varmış, meğer nişanlıymış rüyamda. Ben de evinin önünde bir çift bayan ayakkabısı görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir