Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Başkasından Hoşlandığını Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşının başkasından hoşlandığını görmek ne demektir?

Merhaba. Ben rüyamda hala unutamadığım eski erkek arkadaşımı ard arda 2 gece gördüm, ikincisini anlatıyorum. Biz birbirimizi çok seviyorduk, bu ilişki benim kıskançlığım yüzünden yine ben bitirdim, yaşadığım yeri terk ettim ve 3 ay sonra tekrar döndüm.

Neyse rüyama başlıyorum: erkek arkadaşımın bizim sınıftan bir kızdan hoşlandığını gördüm, o kızın onun için iyi bir kız olmadığını hatta o kızın hayatında başka biri olduğunu söyledim, beni hiç dinlemedi. Benden soğumuş gibiydi. Kalbi başkası için atıyordu adeta. Ben açıklama yapmaya çalıştıkça beni duymuyordu bile. O kızın yaşı benden birkaç yaş küçüktü. Ona küçük sevimli bir kız diye hitap ediyordu. Beni gözü görmüyordu rüyamda. Açıklamasını yaparsanız sevinirim.

İsim / Takma isim : Kübra
Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 24
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : üzgün
Rüyanızın konusu : hala sevdiğim eski erkek arkadaşımı başkasından hoşlandığı gördüm
Anahtar kelimeler : eski sevgili, eski erkek arkadaş

Rüyada eski erkek arkadaşının başkasından hoşlandığını görmek yorumu

Kübra merhaba,

Gördüğün rüya ile ilgili detaylı bilgiyi eski erkek arkadaş sayfasında inceleyebilirsin.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Başkasından Hoşlandığını Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda ayrildigim erkek arkadasimla barisiyoruz, benim evimde televizyon izliyoruz ve bir akrabasi sanirim kuzeni de var. Sonra o uyumaya gitmeden once kucuk bir tartisma oluyor, uyumaya yataga gidiyor, sonrasinda bende gittigimde buyuk bir tartisma oluyor. Ben bagirip cagiriyorum onu sucluyorum ki normal de hic böyle bagirmam, sesimi yukseltmem, kuzenine “onu disari cikar gidin” diyorum. 33, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Glal merhaba,
Görmüş olduğun rüya yaşadığın bazı pişmanlıklar ve vicdan azabının sende bazı zamanlar büyük bir öfke yarattığını ve bu öfkeyi dışa vuramadığın için bir duygusal travmaya sebep olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir