Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Evini Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşının evini görmek neye işaret eder?

Sayın Admin, bugün gördüğüm rüyayı sizinle paylaşıp yorumunuzu almak istedim saygılarımla. Eski patronumun (aynı zamanda eski erkek arkadaşım da oluyor 2 aydır görüşmüyoruz, bekar) evine gitmişim, gider gitmez de mutfağa giriyorum, beyazlı kahveli renklerde ama darmadağınık olmuş mutfak, mutfakta da bir sürü kadın var. Nereden çıktı bunlar derken bakıyorum elimde 1 kilo ciğer varmış onları kuşbaşı şeklinde kesmeye çalışıyorum, pişirecekmişim. Bu sırada patronumun kızı da geliyor (kendisi evli, babasıyla konuşmuyor bu ara dargınlar )

Devamlı benle konuşuyor ama o konuştukça bir turlu yapamıyorum yapacaklarımı, o sırada mutfak boşalıyor biz sadece kızla kalıyoruz, arada babası gelip kontrol ediyor. Ben arnavut ciğeri gibi yapmışım yarısını kızartıyorum kız ucundan tadıyor, “hepsi pişmedi bekle” derken bir yandan diğer parçayı yapmaya çalışıyorum ama ciğeri suyun içine koymuşum, unu da içine katıyorum, aklımdan da geçiriyorum bir yandan “bu şekilde olmayacak niye ben bile bile böyle yapmıyorum ne engelliyor beni” diyorum, derken uyandım. Lütfen söyler misiniz bu rüya ne anlatmak istiyor.

Rüyada eski erkek arkadaşının evini görmek ne demek?

Merhaba.

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler.

Rüyada mutfak görmek aile sıcaklığına ve manevi yönden beslenmeye ihtiyacınızı temsil eder. Bu besleyici anneniz veya sevgi görmek istediğiniz diğer kişiler olabilir. Alternatif olarak mutfak bir değişimin, dönüşümün simgesi olabilir.

Rüyada kendini mutfakta, yemek pişirirken görmek bekarsa kısa bir süre sonra evleneceğine işaret eder. Rüyanın unsurları: eski erkek arkadaş, mutfakta yemek yapmak, arnavut ciğeri, ciğer pişirmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Evini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada eski erkek arkadaşın ailesini rüyada görmek neye işarettir
Rüyamda eski erkek arkadaşımın ailesini gördüm
Rüyamda evli, çocuk sahibi bir kuzenim var. Onun evindeyim. Annem ananem de var.
Güya eski erkek arkadaşımın ailesi ile bu kuzenim ahbap imiş. Ailesi kuzenime misafirliğe geliyor. Eve parça parça insan geldi. Önce ailesi sonra akrabaları. Eve bir sürü insan geldi. Sadece o yok. Ben de evde ortalık yere eşyalarımı bırakmışım onları kaldırmaya çalışıyorum. Annem “kaldır şunları ortadan” diyor.
Kimden: ella
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: kirgin
Anahtar kelimeler: akraba

Rüyada kuzen görmek, kuzenini, bir kuzeni olduğunu görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunuzu simgeler.
Rüyada eski sevgilinin ailesini görmek, eski arkadaşın ailesi ile tanışmak, Bir iç hesaplaşmayı, bazı acaba sorularının cevaplarını araştırmayı simgeler. Bunlar “acaba şöyle yapsam nasıl olurdu?”, “acaba şöyle söylesem” veya “acaba şöyle davransam…” türü sorulardır. Bu rüyanın verdiği önemli mesaj, eski hataları yeniden yapmamanın önemidir.

Önce rüyamda boğulduğumu hissediyordum. çok sevdiğim erkek dostum tarafından kurtuluyordum, birde eski sevgilim beni bekliyormuş ama ben buluşmamın olduğunu bilmiyordum, yürüyordum ve beklediği yere gidiyordum ve çok şaşırdım görünce heyecanlandım sarılmak istedim ama yapamadım ve sonra taziye olduğunu gördüm evlerinde, oda üzgündü sıkıntılıydı. Bunlar neye işarettir ve ben gerçekte halla deliler gibi aşığım ona hep rüyalarımda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir