Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Parmağında Altın Yüzük Görmek

Rüyada eski erkek arkadaşının parmağında altın yüzük görmek nedir?

Rüyamda eski erkek arkadaşımın parmağında altın yüzük gördüm sol elindeydi, kendi parmağıma baktım bende de gördüm aynı yüzüğü. Sonra erkek arkadaşım bir dükkana gitti ve benim istediğim gelinliği tarif etti, bana gelinlik aradı. Başka bir rüyamda ise bir dağdan zirveye çıktım ve zirvede koyun sürüsü gördüm. şimdiden teşekkürler.

Kimden: merve
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: altın yüzük,eski erkek arkadaş

Rüyada eski erkek arkadaşının parmağında altın yüzük görmek yorumu

Merve selam.

Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder. Eğer parmağınıza yüzük takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir. Rüyada yüzükler aynı zamanda sadakat, idealleri, sorumluluklar veya inançları temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Gelinlik konusunda açıklamaları gelinlik rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Zirveye çıkmak, rüyada zirveye ulaşmak çıkmaz bir işe girdiğinize ve kariyerinizi değiştirmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada koyun sürüsü görmek kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder. Bakınız koyun rüya tabirleri sayfası.

“Rüyada Eski Erkek Arkadaşının Parmağında Altın Yüzük Görmek” için 4 yanıt

Rüyasında erkek arkadaşının parmağında altın yüzük görmek
Rüyamda erkek arkadaşımın parmaklarında altın yüzükler gördüm. Ona erkeğe altının haram olduğunu söylediğimi hatırlıyorum bir tek. Açıklaması nedir acaba?

Rüyanız, erkek arkadaşınız ile aranızda duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmek konularında sorunlar olduğunu işaret etmektedir.

eski sevgilim yüzük yaptırdığını söylemişti ama ayrıldık ve ben yüzüğü hiç görmedim rüyamda da toplu ortamda parmağında parlıyodu yüzük o şekilde gördüm

Iyi günler. Daha bir saat once burüyayi gordum etkisinde kaldim.hemen anlatayim ben ve kuzenlerim arkadaslarinin evine gidiyorduk.tabi arkadasini tanimiyorum.arkadasina gittigimiz zaman cok sairdim megersem eski erkek arkadasimmis.ben eski erkek arkadasimin sol parmaginda altın yuzuk gordum ve sunu soyledim kendime”aa yuzugunu cikarmamis ayrilmamiza ragmen ayrildigimizi kimseye soylememis ve ayrilmamiza ramen yuzugumuzu cikarmamis dedim ve cok sevindim.” Tabi bu ruyada benim parmagimda yuzuk yoktu. Ruyam iste boyleydi. Gordugum ruyanin aciklamasi nedir acaba??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir