Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Eski Erkek Ayakkabısı Görmek

Rüyada eski erkek ayakkabısı görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben 28 yaşındayım bekarım. Rüyamda bir kız arkadaşım hastaneye gidecek, ben ayağımdaki siyah yeni ayakkabımı ona veriyorum, ben de onun giydiği eski ama yırtık değil erkek ayakkabısını alıp giyiyorum krem rengi.

O hastaneye gidiyor bizde diğer arkadaşlarımla onun gelmesini bekliyoruz, o gelmeyince biz gidiyoruz almaya hastaneye ama ben kendimi oradaki koltuğa oturmuş buluyorum, bayan doktor geliyor ayağıma pedikür yapmaya başlıyor, bende ayakkabıları elime almışım işlem bitene kadar elimde tutuyorum. İş bitince doktor arkadaşımın uykusu geldiği için yukarıdaki odalardan birinde yattığını söylüyor sonra onuda alıp hastaneden ayrılıyoruz yorumlar mısınız rüyamı lütfen. Ayşenin rüyası.

İpuçları : kız arkadaş, hastaneye gitmek, siyah ayakkabı, yeni ayakkabı, eski ayakkabı, erkek ayakkabı, krem ayakkabı, pedikür yapmak, doktor. 01 Ağustos 2012, 02:32

Rüyada eski erkek ayakkabısı görmek nasıl yorumlanır

Ayşe merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda fazla özverili bir yapıya sahip olduğunuzu, başkalarını düşünmekten kendinizi ihmal ettiğinizi ihmal ettiğini işaret etmektedir.

Rüyanız aynı zamanda, Böyle davranmaya devam ederseniz sırtınızdaki yükün gittikçe artacağını ve bu yüklerin sizi gereksiz yere yoracağını haber vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Erkek Ayakkabısı Görmek” için 3 yanıt

ben 4.sınıf üniversite öğrencisiyim rüyamda sınıftan erkek bir arkadaşımın evime gelip bizden ayyakabı aldığını gördüm ne anlama geliyor. bir de yatağımın bölüm bölüm bazı yerlerinin yandığını gördüm ne anlama geliyor lütfen yardım edin ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir