Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Eşi Görmek

Rüyada eski eşi görmek neye işaret eder?

Selam, 19 yıl önce eşimden ayrıldım, çok kötü bir evlilikti, ancak 19 yıldır sürekli onunla tekrar bir araya geldiğimi görüyorum. Rüyamda hep “bu nasıl oldu, ben niye gene bu adamlayım” diye sorup kaçacak delik arıyorum, aslında rüyadan çok kabus gibi bir durum.

Bir kaç sene önce öldüğünü öğrendim ancak rüyaları görmeye devam ediyorum. 19 yıl önce bitti diye mutlu olduğum bir evlilikten rüyalarımda yakalanıyorum. Bu rüyaları neden görmeye başladım? rüyada eski eşi görmek ne demektir? Yorumunuzu rica ederim. Rüyanın unsurları: eski eşini, eski kocasını, ölmüş eşini GÖRMEK.

Rüyada eski eşi görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba. Rüyada eski eşi görmek, rüyasında ayrıldığı kocasını , boşandığını kocasını, eski kocayı görmek geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansıması olabilir. Detaylı bilgiyi rüyada eski eşini görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Eski Eşi Görmek” için 5 yanıt

Ben eşimden 3 sene önce boşandım. Ama boşandığımız günden beri hemen hemen her 2 günde bir rüyamda görüyorum. Bazen benimle konuşmuyor küsgün oluyor. bazense tam aksine beni sevip okşar, gülümser yüzüme. konuşup sohbet ederiz.
Anlamıyorum neden her 2 günden bir rüyalarıma geliyor? rüyalarımda görüp uyandığım zaman onu çok özlüyorum ama beni bırakıp gitti için belki pişmandır ama söyleyemiyordur diye düşünüyorum bazen. nedir bunun anlamı??

Bundan dokuz yıl önce ayrıldığım eşimi rüyamda birisiyle tartışırken araya girip bizi ayırdığını gördümm

İyi akşamlar,

İki akşam eski eşimi görüyorum.nerdeyse 10 sene oldu ayrılalı.neden onu görmeye başladım. Anlamış değilim.

ben esimden ayrildim ama biz severek ayrildik ve eski esim gitti bir baskasiyla evlendi bir erkek bebek ya kucamda ya onu kurtariyorum veya bataneye sariyorum üsümesin diye yorum yaparsaniz cok sevinirim cok ihdiyacim var allah razi olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir