Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Eski Eşi İle Nikah Tazelediğini Görmek

Rüyada eski eşi ile nikah tazelediğini görmek ne demektir?

2,5 yıl evli kaldıktan sonra eski eşimden ayrıldım, ayrılalı iki sene oldu. Temmuz ayında bir başkasıyla evlendim. Rüyamda eski eşimle evliymişiz ama nikah tazeliyecekmişiz. Nikah salonunda görüyorum herkesi, ben gelinlik giymişim bem beyaz. Nikahımın kıyılacağı yere uzun dar bir koridordan giriliyormuş. Bir türlü bizi çağırmıyorlar hep başkasının nikahı oluyor, ben içeri gitmişim annemlerin yanına o dışarda duruyormuş.

Onun ailesini görmüyorum, sadece yengesini görüyorum. Bir anda sinirli bir şekilde yanıma geliyor, bana kötü davranıyor, “hadi kalk ne bekliyoruz yürü gidiyoruz bu kadar saat beklenir mi” diye bağırıyor bende “ne oluyor” diyorum. Bana vurmaya kalkıyor, bende engel oluyorum, birisi para üzerine bir şey yazmış ona vermiş, ona sinirlenmiş, bunu sonrada öğreniyorum ama o sinirle arabanın anahtarını alıyorum ondan, arabanın süslerini söküp atıyorum, arabaya tek başıma binip gidiyorum. Bu rüya ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada eski eşiyle nikah tazelemek nasıl yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya eski eşiniz ile halen aranızda halledilmesi gereken bir şeyler olduğunu işaret etmektedir. Bu geçmişte yapılan hatalardan ders çıkarıp, yeni hayatta aynı hataları tekrarlamamak konusu da olabilir. Rüyanın unsurları: nikah, gelinlik, nikah salonu, yenge, araba anahtarı, araba süsü. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Eşi İle Nikah Tazelediğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda eski esimi gordum, tekrar evlenmek uzereyken nikaha gelmedi ve beni azarladi bu ne demektir. simdiden tesekkur ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir