Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Eşimi Gördüm

Rüyada eski eşimi gördüm neye delalet eder?

Benim rüyam, daha doğrusu şöyle söyleyeyim ben eski eşimle ilgili gece yatarken “Allah’ım beraber olacaksak bizi yan yana göster! diyerek yattım ve gerçekten yan yana gördüm, inanamadım ve bunu birkaç kez söyleyerek yine yattım ve yine yan yana görüyorum, bu bir bilinç altı olabilir mi? bazen siyah görüyorum bazen yeşil, bazen arabada bazen evde ama ne zaman böyle deyip yapsam hep yan yana görüyorum, onu pişman görüyorum, lütfen bana bunun anlamını yazar mısınız?

Rüya detayı: yaşım 24, cisiyet bayan, mesleğim sekreter, medeni halim ayrıldım

Rüyada eski eşinin pişman olduğunu görmek yorumu

İstihare çok derin bir konudur. Lütfen istihare rüyaları sayfasını inceleyiniz.

Rüyada eski eşini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski eşini rüyada görmek yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski eşinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada eski eşinin pişman olduğunu görmek,  bu rüya genellikle sizin iç dünyanızdaki arzularınızı, onunla yeniden barışmak umudunuzu simgeler. Rüyada eski eşinin pişman olması tekrar bir araya gelme yönünde isteğiniz varsa gururu bırakın, ilk adımı siz atın, onu arayın şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Eski Eşimi Gördüm” için 4 yanıt

Hocam rüyamda eski eşimi gördüm, 10 yıldır ayrıyız, ilk defa gördüm. Baktım bir evde tüm yataklar yerde o yatakları topluyorum, diyorum ki “eşimle arkadaşları gelecek, birden oturduğumuz ev bahçelı gül olan cıvıl cıvıl bir eve dönüşmüş, eşim geliyor eve oturuyor sonra pantolonunu değistirip lacivert keten bir pantolon giyiyor. Ben değiştirdiği pantolonun ceplerine bakıyorum, içinde kimlik var çıkarmıyorum kimliği. Eşimin eski eşi ve çocukları yanıma geliyorlar. Eşimin oğlu yanıma geliyor, ben ona “HAKKIMI HELAL ETMIYORUM” diyorum, çocukda ağlıyor, eski eşimde sadece bana bakıyor. Bende diyorum ki “bu evi bana bırakıp nereye giderseniz gidin” diyorum ama onlar duymuyor. Bu rüyayı bana hemen yorumlar mısınız lütfen? çok etkisinde kaldım, cevap bekliyorum.

Sevgili Bilge,
Sizlerden önemle rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermenizi istiyoruz. Bunun çok önemli bir sebebi var. Çünkü o sayfada rüya yorumunun isabetini artıracak sorular var. Israrla cevap istediğiniz için size öncelikle cevap vermek istedim ama eldeki bilgiler çok yetersiz. Mesela yaşınız, eşinizin ve sizin şu anda medeni durumları çok çok önemli. Bu bilgiler olmadan sağlıklı yorum yapılamaz. Genel bilgiler sayfada yer almaktadır.
Mesela siz şu anda yeni bir ilişkide iseniz bu rüya geçmişte yapılan hataların tekrarlanmaması gerektiğini hatırlatan bir anlam taşırdı.
Yada genel anlamda rüyada ayrıldığı eşini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işareti olarak yorumlanır

29 yaşındayım bir oğlum var, eşimden ayrıldığımızdan beri de evlenmedim, kimseyle beraberliğim de olmadı. Eşim oğlumuz olduğu zaman beni bırakıp gitti, hiçbir neden yokken. Benden öncede bir evliliği varmış ve iki çocuğu varmış. Eşimle hiç konuşmadık ayrıldığımızdan beri. Zaten resmi nikahımız yoktu, beni arayıp boşandım falanda demedi benden, tam 9 yıldır hiç konuşmadık, nerede ne yapıyor bilmiyorum. Benim tüm hayat hikayem bundan ibaret.

Sevgili kardeşim, bu durumları gördükçe inanın isyan ediyorum, İnanılacak gibi değil. Bu devirde böyle evlilik yapmak neden? Bu adamı neden iyice tanımadan evlendin ( imam nikah dahi olsa)
Bu bilgileri verdiğin iyi oldu ve görmüş olduğun rüyanın sana geçmişteki hatalardan ders alman gerektiğini anlattığı kesinleşti. Belki de yakında bir tanışman olacak, o zaman bu hataları tekrarlamamak gerektiğine işaret olma ihtimali yüksek. Lütfen ileri zamanlarda gelişmeleri yazar mısın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir