Rüyada Eski Eşinin Yalvardığını Görmek

Rüyada eski eşinin yalvardığını görmek neye işarettir?

Yirmi bir yıl önce evlendim, bir oğlum oldu, bir yıl sonra boşandım. On yıl sonra bir başkasıyla evlendim, sekiz yıl oldu ikinci eşimle çok mutluyuz maaşallah. Yirmi yıldır iki üç günde bir rüyamda eski eşimi görüyorum, yalvarıyor, “tekrar barışın” diyen görümcelerimi görüyorum, kaynanamı görüyorum.

Rüya konuları zaman zaman değişiyor ama her rüyada tekrar barışma konusu geçiyor, ben her rüyanda itiraz ediyorum barışma teklifine, onu düşünerek yatsam ya da gündüz konusu geçse anlıcam, bilinçaltı etkileşimi gece rüyama yansıdı diyecem ama normalde güncel hayatta biri hatırlatmadıkça hiç aklıma gelmez, lafı bile edilmez. Yıllardır bu rüyaları neden görüyorum? bir açıklaması bir yorumu var mı? hiç bitmeyecek mi bu rüyalar? Rüyada eski eşimin yalvarması, yalvardığını görmek ne demektir? Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Rüyada eski eşinin yalvardığını görmek neye yorulur?

Rüyada eski eşini görmek genel manada halen eski eşiniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu,bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Su anda beraber olduğunuz yeni eşiniz ile de benzer veya ayni sorunları yaşayabilirsiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada eski eşinin yalvarması ise kişinin yaşamında yaptığı bir değişiklik sonucu memnuniyetsizlik duygusu içinde olduğunu gösterir, bazı şeylerin kontrolünün elinden çıkması nedeniyle kişinin bazı pişmanlıklar yaşadığına rivayet edilir.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir