Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eski Eşinin Yalvardığını Görmek

Rüyada eski eşinin yalvardığını görmek neye işarettir?

Yirmi bir yıl önce evlendim, bir oğlum oldu, bir yıl sonra boşandım. On yıl sonra bir başkasıyla evlendim, sekiz yıl oldu ikinci eşimle çok mutluyuz maaşallah. Yirmi yıldır iki üç günde bir rüyamda eski eşimi görüyorum, yalvarıyor, “tekrar barışın” diyen görümcelerimi görüyorum, kaynanamı görüyorum.

Rüya konuları zaman zaman değişiyor ama her rüyada tekrar barışma konusu geçiyor, ben her rüyanda itiraz ediyorum barışma teklifine, onu düşünerek yatsam ya da gündüz konusu geçse anlıcam, bilinçaltı etkileşimi gece rüyama yansıdı diyecem ama normalde güncel hayatta biri hatırlatmadıkça hiç aklıma gelmez, lafı bile edilmez. Yıllardır bu rüyaları neden görüyorum? bir açıklaması bir yorumu var mı? hiç bitmeyecek mi bu rüyalar? Rüyada eski eşimin yalvarması, yalvardığını görmek ne demektir? Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Rüyada eski eşinin yalvardığını görmek neye yorulur?

Rüyada eski eşini görmek genel manada halen eski eşiniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu,bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Su anda beraber olduğunuz yeni eşiniz ile de benzer veya ayni sorunları yaşayabilirsiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada eski eşinin yalvarması ise kişinin yaşamında yaptığı bir değişiklik sonucu memnuniyetsizlik duygusu içinde olduğunu gösterir, bazı şeylerin kontrolünün elinden çıkması nedeniyle kişinin bazı pişmanlıklar yaşadığına rivayet edilir.

“Rüyada Eski Eşinin Yalvardığını Görmek” için 5 yanıt

rüyamda eski esimi gördüm kendisi hem cok hastaydi hem de benimle tekrar barismak istiyordu onunla ortak bir oglum var ama ikitane oglum oldugunu gördüm cocuklar onun yaninda kaliyodu ve beni evine cagiriyodu barismak istedigini söylüyordu sonra o benim kapima gelip yalvariyordu barismak icin

Rüyada yalvaran arkadaş görmek neye işaret eder
Rüyamda arkadaşımın bana yalvardığını gördüm. Rüyamda bir arkadaşımı gördüm uçurumun kenarında kollarını açmış bana yalvarıyordu. Bunun anlamı ne demektir? üyada arkadaşın yalvardığını görmek nasıl yorumlanır?
Kimden: ender
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:31
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:sıkıntılı
Anahtar kelimeler: arkadaşını görmek, uçurum kenarı, yalvarmak

Ender
Rüyada arkadaş görmek uyanık hayatınızda bir liderlik rolü almak ve durumun kontrol altında olduğunu göstermek gerektiğini simgeler.
Rüyada uçurum kenarı görmek, Hayatınızda kritik bir noktaya geldiğinizi ve kontrolü kaybetme korkusu taşıdığınızı ifade eder.
Yalvaran birini veya birinin yalvarmasını görmek mutsuzluk ve gerçek yaşamınızda memnuniyetsizlik gösterir. Bakınız yalvarmak rüya tabirleri sayfası.

Dün gece ruyamda kendi şehrimden kaçıyordum, eski sevgilimde yardım ediyordu ama bir yandan da üzgün ve pişmandı, kalmam için ısrar ediyordu, ona sarıldım öptüm “artık burada kalamam” dedim, veda ettim ve gittim ama rüyanın sonunda geri gelme zorunda kaldım, lütfen tabirini yazabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir