Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Eşinden Erkek Çocuk Doğurduğunu Görmek

Rüyada eski eşinden erkek çocuk doğurmak ne demektir?

Merhaba ben Pınar. Kadınım,29 yaşındayım, bekarım ve şu an çalışmıyorum. Ruh halim biraz mutsuz biraz endişeliyim uzun zamandır. işimle ilgili endişelerim var. Ben öncelikle bu geceki rüyamdan başlamak istiyorum; daha önce bir evlilik yaşadım ve rüyamda eski eşimden bir erkek çocuk doğurduğumu gördüm ve çocuğumuz ikimize de benzemiyordu. Sonra ben işe gittiğim için çocuğumu eltime bırakıyordum ve gün içinde eşim gelip ara sıra bakıyordu ona. İşten geldiğim bir gün çocuğumun aniden yürümeye başladığını gördüm ve şaşırıp “sen yeni doğdun yürümemen lazım” dedim.

Başka bir akşam iş dönüşü eltime geçip çocuğumu almaya gittim ve benimle uyuması için yatağından alıp kendi yatağıma koydum ve birlikte sarılarak huzurla uyuduk. Sonra oğlumun öldüğünü gördüm ve bir daha çocuğum olmayacağını, bu beni inanılmaz üzdü yataklara düştüm. Sonra uyandım. Uzun zamandır anne olmak istiyorum ama bekar olduğum için bu mümkün değil. ( şu an hala üzgünüm, sanki gerçekten yaşamış gibiyim ve annelik duygusuyla dolu içim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

İkinci rüyamı da önceki gece gördüm. şöyle ki; Önce rüyamda kuzenimin nişanlısı olan bir adamın onu bırakmak üzere olduğunu gördüm ve bana onun ayrılmaması için onu yere yatırıp, etkisiz halde tutmamı söyledi büyüklerim. Adam yalvarır gözlerle “ben seni seviyorum ne olur bırak gideyim, onu sevmiyorum” dedi ve “bir yerde seni bekleyeceğim” deyip gözlerime yalvarırcasına baktı. Bende onu elimden kaçırmış gibi bıraktım ve gitti.

Sonra, çeyizini taşıyan kuzenimi buldum ve artık nişanlısının olmadığını ağlayarak söyledim ve oda ağlamaya başladı. Devamında: annemle deniz kıyısında bir yerde yaşıyoruz, engin ve mavi denize bakıyoruz birlikte. ben kıyıda gezerken bir an; iki tane deve başı görüyorum denizin içinde, bize doğru yüzerek geliyorlar. sonra bir inek, bir koyun, bir at ve en arkada da bir ördek görüyorum. inek ve koyun beyaz, at ve deve kahverengi, ördek ise siyah. sonra kıyıya çıkıyor bunlar ama koyun yatıp kalıyor. adamın biri geliyor ona suni teneffüs ediyor ama koyun ölüyor. sonra onu ateşe koyup derisinden sepet gibi bir şey yapıyor bir kadın ve o adam.

Ben uzun zamandır kamuda bir işim olması için uğraşıyorum ve ne zaman ilginç bir rüya görsem bir işaret mi acaba diyorum, ama ilk kez tabir ettirmek istedim. lütfen beni geri çevirmeyin ve bir tümce bile olsa yorumlayın buna ihtiyacım var.

Rüyada eski eşinden erkek çocuk doğurduğunu görmek yorumu

Pınar merhaba,

Birinci rüyan, gerçek yaşamında içinde bulunduğun yalnızlık duygusu ve derin anne olma özlemini simgelemekte ve zaten sen bunun farkındasın. ilk kısımda en önemli konu rüyadaki oğlunun öldüğünü görmendir ve Rüyada oğlunun öldüğünü, oğlunun ölmüş olduğunu görmek gerçek yaşamınızda çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu, yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler. Aman buna izin verme, olumlu düşün, böyle yapınca her şeyin iyi gitmeye başladığını göreceksin.

İkinci rüyan hayattaki huzur arayışını simgelemektedir, rüyanın diğer unsurları:

Rüyada inek görmek bolluk ve berekete işarettir. Rüyada beyaz koyun görmek sevimli, cana yakın yapınız sayesinde tüm çevreniz tarafından sevildiğinizi ifade eder. Rüyada at görmek uyum, sadakat, güç, kuvvet ve enerji sembolüdür. Rüyada ördek, ördekler görmek manevi bölge ve fiziksel dünya arasında bir bağlantı olarak hizmet verir. İki konu arasında dengeyi kurmanız gerektiğini, o zaman gerçek mutluluğu yakalayacağınızı ifade eder.

Bana göre koyunun ölmesi gerçek yaşamınızda kimi nedenlerden dolayı sevimli, cana yakın yapınızdan uzaklaşmış olduğunuzu gösterebilir.

“Rüyada Eski Eşinden Erkek Çocuk Doğurduğunu Görmek” için 8 yanıt

Merhaba. Dün gece rüyamda 7-8 yaşlarında sevimli bir erkek çocuğu gördüm. Çocuk çok yaramazdı,durmadan beni peşinden koşturuyordu fakat bir türlü yakalayamadım onu,çok yorulmuştum peşinde koşmaktan. En son bir kamyonet geldi karşıdan çocuk da araca doğru koştu,tam çarpacakken ben sevimli,yaramaz çocuğu kurtardım ve ona sarıldım. Çocuğa bir şey olmadı öylece uyandım. Şimdiden teşekkür ederim yorumunuz için.

Merhaba. Ayrılmış olduğum eski eşimi rüyamda bir kız çocuğu ile gördüm ve bu çocuğun benden olduğunu söyledi ve ben çok mutlu oldum, sevdim okşadım kucağıma aldım, ona hediyeler almak istedim çocuk arabası giysiler falan ve şu durumda hala bekarım, bunu bana yorumlarsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkür ederim, yorumlarınız için.

Oncelikle selam ben ruyamda ayrildigim esimden bir cocugum oldugunu gordum ve guzel bir bebekti ayni ruyamda konusmadigim enistemle hastane kapisinda bekledigimi ve benimle alay eder gibi konustugunu guldugunu gordum ve bende oradan ayrildigimi gordum ve o anda uyandim bu ne anlama geliyor merak ediyorum. Simdiden tesekur ederim.

Turan merhaba, gördüğün rüya yakın zamanda hayatında yeni bir başlangıcı işaret ediyor ama aynı zamanda da bu başlangıcın canını sıkma ihtimali olduğunu ifade ediyor.

Merhabalar; Dün gece rüyamda; daha önce bildiğim fakat uzun zamandır gitmediğim bir yerde dolmuşla yolculuk yaptım, biraz şaşırtıcı bir yolculuk ardından sanki orada oturuyorum gibi, bir eve girdim, annem karşıladı. Bir erkek çocuğu çok tatlı tonton yanaklı ve gamzeli, onunla oynadım ve sevdim, sonra benim oğlum olduğunu ve boşandığım eşimden olduğunu anladım, babasına çok benziyordu. Kendimce nasıl olur biz ayrıyız dememe rağmen çocuk çok tatlı ve huzur verici idi bana, sizce ne anlama geliyor.

Sezen merhaba, hakkında yeterli bilgi vermemişsin ama yazdıkların kadarıyla bir kimlik arayışı içerisinde olma durumu görünüyor. Yani kim olduğunu, ne yaptığını ve neler yapmak istediğini arıyorsun gibi. Ve doğal olarak zihnindeki bu sorgulamalar rüyana yansımış.

Merhaba eski eşim rüyasın da benim bir sarışın 4-6 yaşlarda erkek çocuğum olduğunu görmüş bunun anlamı nedir lütfen

Bu gece 2 inci eşimden bir çocuğum olmuş normalde ayrıldık ve o çocuk.benim.yanımda erkek çocuk var ondan olmuş normalde babası bana düşman ama çocuğu görünce sarılıyor ve aynı rüyayı annemde görmüş aynı gu n ve eski eşim bana koşup geliyormuş barışalım.diye yardımcı olursanız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir