Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Eski Eşini Gelinlikli Görmek

Rüyada eski eşini gelinlikli görmek neye çıkar?

Rüyamda ayrıldığım eşimi gelinlikle gördüm, aynen söyle bir eve gidiyorum; evde ayrıldığım kadının çocuğu bilgisayar oynuyor, soruyorum “annen nerede” diye “karşı odada” diyor. Tam o sırada karşı odadan ayrıldığım sevgilimle iki kadın çıkıyor, kadının elinde perdelik, ayrıldığım kadın ise gelinlik içinde ama gözleri yaşlı ve tam o sırada erkekler geliyor ve beni dışarı atıyor. Benim yas 38

İpuçları: bilgisayar oyunu, iki kadın, perdelik kumaş, gelinlik, yaşlı göz.

Rüyada eski eşini gelinlikli görmek yorumu

Rüyada eski eşini gelinlikli görmek rüyayı gören erkeğin farkında olmadan hayatında bir takım değişiklikler olacağına delalet eder ve kişinin bir sürpriz gelişme sonucu yeni biri ile tanışıp bir gönül macerası yaşayacağına ya da eski eşi ile karşılaşıp onun hakkında şaşırtıcı şeyler duyacağınıza rivayet edilir. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Eski Eşini Gelinlikli Görmek” için 3 yanıt

Rüyada eski eşine su vermek neye işarettir
Rüyamda eski eşime su verdim.
Rüyamda ayrı olduğum, bana iftira ve karalamalarda bulunan ve ihanet ederek ayrıldığım daha boşanamadık mahkemesi devam eden eşime su arıyorum, en iyi suyu bulmak için pınar pınar koşturuyorum ve en güzel tatlı suyu bulup ona bidonla veriyorum, suların tadına ilk ben bakıyorum en iyisini vermek için neye işarettir. Saygılar
Kimden: yakup
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:dul
Şu anki ruh haliniz: karamsar
Anahtar kelimeler: su vermek, su aramak

Yakup merhaba,
Gördüğün rüya çok derin anlamı olan, değerli bir rüyadır ve iki ana unsuru vardır; eski eşini görmek ve birine su vermek.
Eski eşi görmek hakkında bilgiyi rüyada eski eşini görmek rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.
Su hayattır, yaşamın temelidir. Rüyada su vermek, birine su verdiğini görmek tanıdığınız, yakınınız olan birinin size ihtiyacı olduğunu ve o kişinin ihtiyacını karşılama konusunda ona yardım edeceğini işaret eder.
Buradan yola çıkılarak eski eşinizin sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunu ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir