Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek neye işaret eder?

Rüyalarımda kendisinden ayrılmış olduğum eski eşimi görüyorum. Ben eşimle yaklaşık 2 sene önce ayrıldım, 12 sene evliydik, onu çok seviyordum hatta halen eski kocamı çok seviyorum arada bir rüyalarıma giriyor, bazen bana kızıyor bazen sevip okşuyor. Bu aralar yine çok görüyorum eski karımı, oturup konuşuyoruz, işe giderken ya da işten gelirken bana pencereden el sağlıyordu, onu böyle görüyorum yanımda yatıyor. Geçen gece uyandığımda belki inanmayacaksınız ama resmen kokusu burnuma geldi bir an, bunları size yazarken inanın çok hüzünlenip ağlıyorum, oda beni seviyordu ama maalesef ailesinden gelen bir hain iftira yollarımızı ayırdı.

Bu son 2 günde 3 kere gördüm, ne zaman uyursam onu görüyorum kısa bir uyku olsa bile. İlk gördüğümde yalnız dik oturup konuştuk barışalım diye çok sevindim.

Rüyada eski eşini görmekİkincide evliliğimizde yaşanan olayları konuştuk, sakin ve rahat şekilde, hatalı olduğumu söyledi, yanlış yaptığımı anlattı, hatta bana sitem etti, niye ona “dur demedim” diye ama. Gerçek ben işteyken beni terk etti, bende ne adres ne de telefon numarası var bende. Dün öğlen işe gittim, bir kaç saat uyuyayım derken üçüncü kez gördüm: işten geliyorum bana yine el sallıyor ama benim annemler yanımızda oluyor, ailemle konuşmuş hepsinin yüzü gülüyor, benimde hoşuma gitti tam eve girecektim saat çaldı ama resmen bir tebessümle uyandım, tam seslenecektim “Canan” diye farkına vardım ki Ahhh yine rüyaymiş

Hani derler ya 3 gün 3 kere aynı rüyayı görünce gerçek olur diye, İnşallah olur, eğer bunu yayınlarsanız herkesten dua istiyorum, çünkü ben ona hala eski eşime aşığım, onu rüyalarda görsem bile gördüğüm gün çok mutlu oluyorum, hatta belki bunu kendisi bile okuyuverir. Seni hala çok Seviyorum. Allah birbirlerini sevenlerin düşmanlarına fırsat vermesin. Amin. Hepiniz Allah’a emanet olun saygılarımla, Haydar. Haydar tarafından 08.04.2013 / 02:47 tarihinde gönderilmiş

Rüyada eski eşini görmek yorumu

Haydar merhaba, rüyalarınız tam bir rüyada eski eşini görmek rüyasıdır. İnsanlar kaybettiği, ayrıldığı eski eşini, uzunca bir süre unutamazlar ve sık sık onu rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe rüyada eski eşini görmek rüyaları azalır.  Yeni bir ilişkiye başlandığında eski eşini rüyada yeniden görmek ortaya çıkabilir. Rüyada eski eşin görülmesi çoğu zaman halen eski eşiniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Bu rüyalar aynı zamanda eski eşiniz ile beraberken yaptığınız hatalarda ders almak gerektiğine de yorumlanır. O hatalardan alınan tecrübe ile onları yaniden tekrarlamamak gerektiğine tabir edilir.

Umarım yeniden bir araya gelir, mutlu günlerinize dönersiniz. Dualarımız seninle. Lütfen ileride gelişmeleri yazar mısın? Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

12 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir