Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Eşinin Ayağının Koptuğunu Görmek

Rüyada eski eşinin ayağının koptuğunu görmek ne demek?

Rüyamda eski eşimin sol ayağının koptuğunu, daha sonrada ayak bileğinden bir parçasının daha koptuğunu ve eline aldığını görüyorum, diğer yarının ise yara ya da kesik olduğunu yani neredeyse onunda kopmak üzere olduğunu gördüm. Aynı evde yaşıyoruz, evdeyken kopmuş olan ayağını dışarı çıkıp merdivenlerden inerken sanki bir şeyle yapıştırmış gibi ama aksayarak yürüdüğünü gördüm. Erkek kardeşini arıyorum ama yanıt vermiyor ki aramamdaki amacımda abilerine sahip çıksınlar, 2 ayağını da kaybetmek üzere, gelin ilgilenin diyeceğim ama telefonu açmıyorlar.

Ayaklarının bu şekilde kopmasına eski eşim üzülmüyor ya da şaşırmıyor rüyamda. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız? ne anlama geldiğini merak ettim, araştırdım ama bilgi bulamadım. Teşekkürler.  Dilara. 39 yaşında boşanmış bayanım.

Rüyada eski eşinin ayağının koptuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Dilara selam

Rüyada ayrıldığı eski kocasını görmek geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansıması olabilir. Ancak eski eşini ayaklarını kesik, kopmuş halde görmeniz eski eşinizin kimi şeylere engel olduğunu düşündüğünüzü göstermektedir. İşin ilginç yanı onun size kimi konularda engel olduğunu düşünüyorsunuz ancak hala onun iyiliğini istiyorsunuz bu sizin düzgün karakterinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski eş sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Eşinin Ayağının Koptuğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda nişanlımın bir elinin koptuğunu, olmadığını gördüm.
Ayrıca rüyamda sık sık dişlerimin döküldüğünü ve yana yakıla yaptıracak bir doktor gördüğüm oluyor.Dökülen dişlerimi geri yerleştirmeye çalışıyorum.
24, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutsuz

Rüyada nişanlısının elinin kesilmiş olduğunu görmek gerçek hayatta onun düşünce, duygu ve fikirlerini size aktarmakta zorluk çektiğini, bu sorunu çözmek için ilk için ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil etmektedir.
Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgelerken doktor görmeniz ise bu duygulardan kurtulmak için birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir.

merhabalar ,

bende eski sevgilimin ayağının koptuğunu gördüm

yüksekten düşüp ayağı kopuyordu.

ben nişanlıyım ve aklımın en ücra yerinden bile geçmiyorken bir anda rüyamda bu şekilde görmek neye işarettir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir