Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Eşinin Kafasında Yara Görmek

Rüyada eski eşinin kafasında yara görmek neye delalettir?

Rüyamda eski eşimi gördüm, kafasında derin yara vardı, dikişli, sanki ameliyat olmuş. İnşallah hayırlı yorumlanır, lütfen söyler misiniz rüyada eski eşini görmek ne demektir. Teşekkürler

Kimden: jeyda
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:boşanmış
Şu anki ruh haliliz: umutlu
Anahtar kelimeler: ameliyat yarası, eski eş

Rüyada eski eşini yaralı görmek nasıl yorumlanır?

Jeyda selam.

Rüyada ayrıldığı kocasını görmek geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansıması olabilir. Onun kafasında derin yara görmüş olmanız ise duyacağınız bir olayın canınızın sıkılmasına sebep olabileceğini gösterir. Ayrıca gerçek dostunuz olmayan bir arkadaşınız tarafından incitilebilirsiniz manası taşıyabilir.

“Rüyada Eski Eşinin Kafasında Yara Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eski eşinin ateş ettiğini görmek neye işarettir
Öncelikle 38 yaşında bir erkeğim, 5 yıl önce eski eşimle boşandım. Sonrasında o tekrar evlendi ve bana bazı iftiralar attığını duydum. Aradan bunca zaman geçti ve bugün ilginç bir rüya gördüm. Kendisi pompalı tüfek ile bana ateş etmeye çalıştı ama silah ateş almadı. Ben dibine kadar gittim. Yine doldurdu ama yine ateş almadı, bu kez silahı tuttum sağ omzuma dayadım yine doldurdu ama yine ateş almadı. Bana üzgünce baktı baktı ve sarıldı. sonra konuşmaya başlarken uyandım. Yorumlayabilir misiniz? Rüyada eski eşinin ateş etmesi nasıl yorumlanır?

Rüyanız şu anda yaşadığınız benzer bir ilişki ya da birliktelikte, bir olay nedeniyle kendinizi mutsuz hissettiğinizi, mutsuzluk yaşadığınızı veya hiç olmak istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu ve bundan rahatsızlık hissettiğinizi simgelemektedir.
Bu rüya alternatif olarak güncel yaşamınızda bir şey ya da birinin, eski eşinize hissettiğiniz güzel duyguları hatırlattığını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir