Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Eşinin Yanına Gitmek

Rüyada eski eşinin yanına gitmek neyi gösterir?

Rüyamda eski eşimin yanına gidiyorum. Kızımın doğum günü için aldığım hediyeyi götürüyorum. Evlerinin önünde bütün aile bireyleri toplanmışlar ve eşimin kaldığı annesinin evinin yıkılmış olduğunu gördüm. Tadilat yapıldığını düşünüyorum. Lütfen yorumlar mısınız, emeğiniz için teşekkür ederim.

Rüyada eski eşinin yanına gitmek neye yorumlanır?

İnsanlar kaybettiği, ayrıldığı eski eşini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Doğum Günü hediyesi görmek Paylaşmak, İstek, Dilek, anlamlarını simgeler. Doğum günü hediyesi vermek Hayata karşı istek ve tutumunuzu, pozitif gelişmeleri işaret eder. Rüyada tadilat görmek tadilat yapıldığını görmek, hayatınızda kimi yenilikler, değişiklikler yapma arzunuzu ifade eder. Rüyada eski eşinin yanına gittiğini görmek hayatınızda pozitif yönde gelişmeler olduğunu, eski hatalardan ders çıkarmayı öğrendiğinizi temsil eder.

“Rüyada Eski Eşinin Yanına Gitmek” için 4 yanıt

Rüyamda şuan ayrı olduğum ama boşanmadığım kocamla öpüştüğümüzü gördüm. yorumlar mısınız lütfen
31, Kadın, Evli, Çalışıyor

Mavi merhaba,
Rüyanız bana göre eşiyle öpüşmek olarak ele alınmalı. Eski eşiyle öpüşmek anlamına gelir derseniz lütfen burayı tıklayın.
Rüyada eşiyle öpüştüğünü görmek, güzel bir evlilik bağı içinde olduğunuzu, sevgiyi gayet güzel paylaştığınızı, tutkularının canlı kaldığını temsil eder. Bu rüya kadınsı ya da erkeksi tarafınızın gayet sağlıklı olduğunu belirtir. Alternatif olarak eşinizle bundan sonra daha yakın olmak, onunla daha fazla vakit geçirmek arzunuzu simgeler. Bakınız öpmek rüya tabiri sayfası. Burada şu tezat yadırganabilir; “güzel evlilik bağı, sevgiyi paylaşmaktan bahsediliyor ama kişiler ayrı yaşıyor” buna siz cevap bulabilirsiniz ya da rüyayı eski eşiyle öpüşmek şeklinde ele alabilirsiniz.

Selam, çok net hatırlamıyorum. Hatırladığım tek şey eski eşimin bembeyaz bir takım elbise giyip geldiği ve biz hasretle sarılıp öpüşüyoruz. Bunun anlamı ne olabilir. Saygılar

Rüyamda kız kardeşlerimle ayrıldığım ve başkasıyla evlenen eski eşimi görmeye gittik, altın yüzük falan aldık götürdük, evinde biraz oturduk, mutafağının kapısını açtı, karşımızda mutfağın yeşil ama boş rafları vardı. Onlardan ayrılırken ayakkabımın biri yırtıldı, giyerken fark ettim spor ayakkabı, diğeri kayboldu, acaba bu rüya ne anlama geliyor? teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir